Skocz do zawartości
Gość Paragon

Crazy Coral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragon

W związku z tym ze chciałbym pochwalić sklep Crazy Coral rozpoczynam watek związany z opiniami na temat sklepu, jeszcze jakiś czas temu zrażony kontaktami z różnymi mniej lub bardzie e-znanymi sklepami robiłem zakupy tylko w Jdwidze morskiej i do dzisiaj myślałem że to będzie mój jedyny sklep związany z morszczyzną, dzisiaj cieszę się że się myliłem i odnalazłem drugie takie miejsce a jest nim Crazy Coral :), bardzo miła obsługa, zainteresowanie klientem super jakość żywej skały tak więc zdecydowanie polecam wszystkim wspomniany sklep :).

2cdao2s.jpg qpqjgh.jpg

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie chyba największy powierzchniowo i najbardziej nowoczesny sklep. Właściciel Marek zbudował ostatnio na potrzeby sklepu specjalną halę wyposażoną we wszystkie udogodnienia. Duża powierzchnia, dużo zbiorników, duży wybór zwierząt, zaplecze. Kupuję tam od 3 lat i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałam paczkę z koralami i też wszystko super i bezproblemowo :)


c0433d038159c5239a32489ea0533909u1671a15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry sklep. Robię tam zakup od prawie trzech lat. W obecnej siedzibie miałem już okazję być, w porównaniu do poprzedniego sklepu, który był w Bydgoszczy ten jest ogromny. Spory wybór najróżniejszego życia morskiego i konkurencyjne ceny. Przy zakupach jakiś gratis też się trafi. Sklep godny polecenia i warto wybrać się osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Dzisiaj kolejna paczuszka, rybcia i reszta towaru dotarła cała i zdrowa, dobre pakowanie polecam po raz kolejny sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem świadkiem gdzie sprzedawca-ów właściciel próbował wcisnąć klientowi, że "niektóre korale nie polipują" ;)
ps ciekawe co z tą "pseudo kwarantanną"
co rusz to opinia, myślę, że zakupujący przez internet nie liznęli kontaktu ze sprzedawcą i opinia trefna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paskud097 napisał:

byłem świadkiem gdzie sprzedawca-ów właściciel próbował wcisnąć klientowi, że "niektóre korale nie polipują" ;)
ps ciekawe co z tą "pseudo kwarantanną"
co rusz to opinia, myślę, że zakupujący przez internet nie liznęli kontaktu ze sprzedawcą i opinia trefna 

Miałem okazję poznać sklep od A do Z :-D na kwarantanne jest przeznaczone osobne duże pomieszczenie. Nie jeden sklep jest mniejszy niż kwarantanna w Crazycoral:-) obsługa przy sprzedaży jak po z wysokiej półki. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Godzinę temu, Paskud097 napisał:

byłem świadkiem gdzie sprzedawca-ów właściciel próbował wcisnąć klientowi, że "niektóre korale nie polipują" ;)
ps ciekawe co z tą "pseudo kwarantanną"
co rusz to opinia, myślę, że zakupujący przez internet nie liznęli kontaktu ze sprzedawcą i opinia trefna 

Piszesz o CrazyCoral?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się wykłócać, kto był, ten widział, nie musisz mówić, że ów kwarantanna jest, jest bo jest, jak wygląda to inna sprawa
Tak, nie ujmuj mej inteligencji, zabłysnąłeś jak spadająca gwiazda, chyba nie uważasz, że ktoś nie mający szkoły podstawowej posiada akwarium morskie
choć pod względem towaru (+) i dostaw regularnych (+) ceny często nie odzwierciedlają faktycznego stanu towaru (-) - szczególnie przy koralach oraz kultura osobista sprzedawcy-również (-) 
Idzie się dogadać, toć nie jest to konwersacja przyjemna, raczej twarda polemika by ugryźć coś z ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta opinia bo sam osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa na temat sklepu oraz właścicieli. Są to ludzie co robią to z pasji i do każdego klienta podchodzą z sercem. Bywam tam systematycznie od 3 lat i jedyna wada tego sklepu to taka że przez wielki wybór i tak zawsze kupię więcej niż wcześniej założę. Czasem po prostu ciężko obojętnie przejść obok czegoś ładnego. Wracając do właścicieli to pomagali mi stawiać pierwsze kroki w akwarystyce morskiej. Zameczalem ich setkami pytań i skoro jeszcze nie usunęli mojego nr telefonu tzn że są mega cierpliwi. A jeśli chodzi o kwarantanne to życzę każdemu sklepowi w PL takiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje w CrazyCoral  Acropory,  wydalę w sumie ponad 10 tys Bardzo Dobry sklep Polecam nigdy sie nie zawiodlem. 


180x60x60 SPS PROJECT 26-04-2009 BioPelletes 08-03-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie pochwalę z dzisiejszej wycieczki w tamte strony :)

11591436_20180429_213643.jpg

Świeżo po aklimatyzacji

11591437_20180429_213638.jpg

Piękna acantha :)

Sklep prowadzony profesjonalnie i przedewszystkim z pasją.

Ogromna wiedza Marka i Doroty, właściwe podejście do zwierząt sprawia, że człowiek ma ochote tam wrócić.

 

 

Edytowane przez Gato (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie raz robiłem tam zakupy i jestem zadowolony, Ceny są wyższe, ale to jest normalne zjawisko gdy zwierzęta są poławiane naturalnie sieciami, lepiej zapłacić te parę groszy więcej i mieć spokój niż potem płakać bo połowa ryb padła ;-) Do Zwierząt również Marek i Dorota podchodzą z sercem jak widzą że coś jest nie tak to nie sprzedadzą lub nie kupią w hurtowni takiego osobnika. Wybór w porównaniu z innymi mają ogromny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Inne sklepy w Polsce nawet przysłowiowo nie stały obok Crazycorala. Miażdży konkurencję pod każdym względem.  Mocno się ośmieszyłeś Paskudzie. Znam ja takich jak ty. Pewnie nie dostałeś acry za 5 zł albo acany za 50 i teraz płaczesz na forum. Bo uważasz, że wszystko powinno być za darmo. Szczerze żal mi ciebie. No chyba, że Cię ktoś opłaca z konkurencji. Crazycoral to standarty amerykańskie! Właściciele pomogli mi bezinteresownie mnóstwo razy. 

Edytowane przez yagen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paskud097 nie mam pojęcia o czym piszesz ale nie o Crazy Coral. Od"kilku" lat siedzę w morszczyźnie i nie widziałem w PL sklepu z takim zapleczem jak u Marka i Doroty. Zwierzaki prima sort, wypływane, zdrowe, odkarmione. Obsługa na najwyższym poziomie, nie ma się do czego przyczepić, nawet na siłę. Może pomyliłeś sklepy? Nie ma opcji żeby ktoś ci coś na siłę wciskał, wręcz odwrotnie, prędzej usłyszysz nie bierz/poczekaj/kwarantanna/nie do twojego baniaka. Kto był to wie jak jest, kto nie był powinien sam sprawdzić. Ja polecam. 


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paskud097 napisał:

Nie ma sensu się wykłócać, kto był, ten widział, nie musisz mówić, że ów kwarantanna jest, jest bo jest, jak wygląda to inna sprawa
Tak, nie ujmuj mej inteligencji, zabłysnąłeś jak spadająca gwiazda, chyba nie uważasz, że ktoś nie mający szkoły podstawowej posiada akwarium morskie
choć pod względem towaru (+) i dostaw regularnych (+) ceny często nie odzwierciedlają faktycznego stanu towaru (-) - szczególnie przy koralach oraz kultura osobista sprzedawcy-również (-) 
Idzie się dogadać, toć nie jest to konwersacja przyjemna, raczej twarda polemika by ugryźć coś z ceny

Z plusami które wstawiłeś to się zgodzę, ale z minusami to już nie. Towar myślę , że piszesz o życiu jest dobrej jakości, kultura osobista Marka też jest bez zarzutu. Z ceny sam mi schodzi w dół i prawie za każdym razem jest jakiś gratis. Robię tam zakupy od trzech lat, jeżdżę osobiście i nie wiem skąd te negatywne opinie. Dla mnie sklep i podejście właścicieli pierwsza klasa i do tego jedyny sklep w kujawsko pomorskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jedyny sklep w województwie to się nie zgodzę bo w moby dick-u też mają dział morski (co prawda do cc się nie umywa ale jest). Co do obslugi u Marka i Doroty to złego słowa nie można powiedzieć, zawsze podejda, pogadaja, doradza... Oby więcej takich sklepów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
22 godziny temu, Paskud097 napisał:

byłem świadkiem gdzie sprzedawca-ów właściciel próbował wcisnąć klientowi, że "niektóre korale nie polipują" ;)
ps ciekawe co z tą "pseudo kwarantanną"
co rusz to opinia, myślę, że zakupujący przez internet nie liznęli kontaktu ze sprzedawcą i opinia trefna 

 

11 godzin temu, Paskud097 napisał:

Nie ma sensu się wykłócać, kto był, ten widział, nie musisz mówić, że ów kwarantanna jest, jest bo jest, jak wygląda to inna sprawa
Tak, nie ujmuj mej inteligencji, zabłysnąłeś jak spadająca gwiazda, chyba nie uważasz, że ktoś nie mający szkoły podstawowej posiada akwarium morskie
choć pod względem towaru (+) i dostaw regularnych (+) ceny często nie odzwierciedlają faktycznego stanu towaru (-) - szczególnie przy koralach oraz kultura osobista sprzedawcy-również (-) 
Idzie się dogadać, toć nie jest to konwersacja przyjemna, raczej twarda polemika by ugryźć coś z ceny

Jako że założyłem temat i czuję się niejako odpowiedzialny za to co się tutaj wypisuje szczególnie jak się obrzuca błotem bez dowodów, sprawę muszę zgłosić do CrazyCoral bo jak się kogoś oczernia to trzeba mu dać tez możliwość obrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paragon

nikogo nie oczerniam, wyrażam po prostu swoje odczucie, które, może być mylne, jeszcze tylko dodam swego czasu informacje o "dostawach" a w sklepie nie było praktycznie nic :P
a jeszcze skoro poruszony został temat również pani Doroty to dodam, że jej nic ująć nie można, faktycznie bardzo miła i kontaktowa osoba, chyba trzyma ten sklep w ryzach, jeśli Pani to czyta to pozdrawiam i życzę jeszcze więcej tej pozytywnej energii niż dotychczas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wywołanie do tablicy. 

 

Kolega wyjaśnił swój punkt widzenia. Każdy klient ma prawo oceniać nas jak uważa. Nie jesteśmy idealni, bo jesteśmy ludźmi ale staramy się aby dostarczyć jak najwyższą jakość obsługi, zwierząt oraz innych rzeczy.

 

Odniosę się może tylko do ostatniej kwestii, bo czy moja gęba komuś pasuje czy nie to już ciężko mi coś coś napisać ;) 

W info o dostawach jakie wysyłamy do was jest napisane, czy jest duża dostawa. Jak jest duża to sami wiecie, że jest grubo. Jak mała to uzupełniamy brakujące zwierzaki albo dokładamy jakieś rarytasiki. Wydawało mi się, że zbiorniki mamy cały czas pełne :) Specjalnie pod tę rozmowę przeliczyłem stany koralowców. I mamy aktualnie: 200 akropor większość mega ładnie wybarwione kozaczki w tym sporo dużej Australii, pozostałych korali jest ponad 900 szt w tym kto był ten widział bardzo dużo sporych koralowców premium (różnych mniejszych większych szczepek aktualnie około 400-500 szt).

Jeżeli mało to mogę zbudować większą halę tylko będę potrzebował trochę czasu no i słowa od Was, że ja stawiam 3 x większą halę, a Wy 3 x takie zbiorniki ;)

Dziękuję za wywołanie i miłe opinie. 

Miłego dnia.

Marek


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MarekPro napisał:

Dziękuję za wywołanie do tablicy. 

 

Kolega wyjaśnił swój punkt widzenia. Każdy klient ma prawo oceniać nas jak uważa. Nie jesteśmy idealni, bo jesteśmy ludźmi ale staramy się aby dostarczyć jak najwyższą jakość obsługi, zwierząt oraz innych rzeczy.

 

Odniosę się może tylko do ostatniej kwestii, bo czy moja gęba komuś pasuje czy nie to już ciężko mi coś coś napisać ;) 

W info o dostawach jakie wysyłamy do was jest napisane, czy jest duża dostawa. Jak jest duża to sami wiecie, że jest grubo. Jak mała to uzupełniamy brakujące zwierzaki albo dokładamy jakieś rarytasiki. Wydawało mi się, że zbiorniki mamy cały czas pełne :) Specjalnie pod tę rozmowę przeliczyłem stany koralowców. I mamy aktualnie: 200 akropor większość mega ładnie wybarwione kozaczki w tym sporo dużej Australii, pozostałych korali jest ponad 900 szt w tym kto był ten widział bardzo dużo sporych koralowców premium (różnych mniejszych większych szczepek aktualnie około 400-500 szt).

Jeżeli mało to mogę zbudować większą halę tylko będę potrzebował trochę czasu no i słowa od Was, że ja stawiam 3 x większą halę, a Wy 3 x takie zbiorniki ;)

Dziękuję za wywołanie i miłe opinie. 

Miłego dnia.

Marek

Nic dodać nic ująć tak trzymać Kolego.

Ale....... wiesz co, podnoszę rękawicę, stawiam 3 razy większy baniaczek :):):) 


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, alexw200 napisał:

Nic dodać nic ująć tak trzymać Kolego.

Ale....... wiesz co, podnoszę rękawicę, stawiam 3 razy większy baniaczek :):):) 

Na szczęście mam jeszcze niezagospodarowane piętro także uważaj :P 

 


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, MarekPro napisał:

I mamy aktualnie: 200 akropor większość mega ładnie wybarwione kozaczki w tym sporo dużej Australii, pozostałych korali jest ponad 900 szt w tym kto był ten widział bardzo dużo sporych koralowców premium (różnych mniejszych większych szczepek aktualnie około 400-500 szt).

Szkoda, że na stronce ich nie ma. Ciepło jest, można by bez ryzyka zamawiać przez internet.

Edytowane przez katani (wyświetl historię edycji)

Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
30 minut temu, MarekPro napisał:

Dziękuję za wywołanie i miłe opinie.

Mimo że raczej nie będę osobiście w sklepie (chociaż nigdy nie mów nigdy :)  ) to z dotychczasowych kontaktów i zamówień mogę śmiało stwierdzić, że sklep na  najwyższym poziomie tak jak wspomniałem wcześniej JM

28 minut temu, MarekPro napisał:

Jeżeli mało to mogę zbudować większą halę tylko będę potrzebował trochę czasu no i słowa od Was, że ja stawiam 3 x większą halę, a Wy 3 x takie zbiorniki ;)

ja zmieniłem 120l na 500l więc teoretycznie 4x a więc...... :P

20 minut temu, alexw200 napisał:

Ale....... wiesz co, podnoszę rękawicę, stawiam 3 razy większy baniaczek :):):) 

x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.