Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko - informacje dla autorów ogłoszeń

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :)

Od dawna zgłaszaliście problemy że jak wystawiacie ogłoszenie, a moderator czy admin go nieakceptujące to Wy o tym nie wiecie i czekacie na jakieś info - którego nigdy nie było. 

 

Od dziś (właśnie wrzuciłem świeżego moda) - jeśli Wasze ogłoszenie będzie niekompletne (brak ceny, zły tytuł, brak zdjęcia) i ktoś z administracji je odrzuci to dostaniecie PW o następującej treści:

 

Szanowny #Nazwa Autora#

Twoje ogłoszenie #Nazwa Ogłoszenia # #link do ogłoszenia # zostało zamknięte przez #nick moderatora#

Powodem tego działania jest: #nazwa szablonu moderacyjnego czyli tak na prawdę powód#

Pozdrawiamy

#nazwa forum#

 

Dlatego od razu będziecie wiedzieli że było coś nie tak i musicie poprawić to pisząc nowe ogłoszenie :)

Przypominam regulamin Targowiska: 

 

 

Mam nadzieję że teraz życie będzie łatwiejsze :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Bardzo fajnie :), a czy planujesz także opcję edycji bo to też chyba jedna z tych rzeczy które by były mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paragon napisał:

Bardzo fajnie :), a czy planujesz także opcję edycji bo to też chyba jedna z tych rzeczy które by były mile widziane :)

Edycji czego? Przecież posty w targowisku możesz spokojnie edytować


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, alexw200 napisał:

Edycji czego? Przecież posty w targowisku możesz spokojnie edytować

oj weśśśśś  :)

4 godziny temu, SkoczekPL napisał:

Dlatego od razu będziecie wiedzieli że było coś nie tak i musicie poprawić to pisząc nowe ogłoszenie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, alexw200 napisał:

Czemu targowisko nie ma ograniczenia ilości postów? Śmietnik zaczyna się robić, admin, przywróć ograniczenie :P:P:P 

Ograniczenia są i zawsze były dla sprzedających. Kupić każdy może. Więc o co chodzi?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Roman.P napisał:

Ograniczenia są i zawsze były dla sprzedających. Kupić każdy może. Więc o co chodzi?

AAAAAA ja myślałem że ogólnie dla całego targowiska, tak dawno miałem mniej niż 50, ze już nie pamiętam :P Nie zawracam już gitarki :) Wesołego Alleluja :) 


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację, że moje ogłoszenie miało niekompletny tytuł - niestety ogłoszeni zniknęło i nie mogę go edytować.

Niekompletność tytułu, tak tylko podejrzewam, polegała na tym, że brakowało słowa sprzedam. Tylko po kiego wała jest w takim razie podział na działy: sprzedam, kupię, zamienię. Absurd i masło maślane. Myślę, że tu potrzebna jest zmiana regulaminu.

Pozdrawiam

T

PS: Czy muszę pisać to ogłoszenie od nowa ????????


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, tomcio napisał:

Dostałem informację, że moje ogłoszenie miało niekompletny tytuł - niestety ogłoszeni zniknęło i nie mogę go edytować.

Niekompletność tytułu, tak tylko podejrzewam, polegała na tym, że brakowało słowa sprzedam. Tylko po kiego wała jest w takim razie podział na działy: sprzedam, kupię, zamienię. Absurd i masło maślane. Myślę, że tu potrzebna jest zmiana regulaminu.

Pozdrawiam

T

PS: Czy muszę pisać to ogłoszenie od nowa ????????

dlatego ja nie wystawiam na forum bo to jest frustrujące, jak za każdym razem czasami z błahego powodu, musisz pisać od nowa a wystarczy opcja edycji :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale tak z drugiej strony...... czy to tak ciężko wstawić przed tytłem [K] lub ?? To tak jak z podatkami, też mi się nie podobają ale trzeba płacić, a tu - właściciel/admin/mod napisał regulamin i poprosił żeby tak było więc po co dyskutować?


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomcio napisał:

PS: Czy muszę pisać to ogłoszenie od nowa ????????

Tak.

 

5 minut temu, Paragon napisał:

dlatego ja nie wystawiam na forum bo to jest frustrujące, jak za każdym razem czasami z błahego powodu, musisz pisać od nowa a wystarczy opcja edycji :) 

Wystarczy zrobić to zgodnie z regulaminem który nie jest zbyt skomplikowany.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam przesadzacie kilka razy wystawialem na targowisku i nigdy z tym nie miałem problemu .... raz tylko moderator zwrócił mi uwagę na  słabe zdjęcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, alexw200 napisał:

Chłopaki ale tak z drugiej strony...... czy to tak ciężko wstawić przed tytłem [K] lub ?? To tak jak z podatkami, też mi się nie podobają ale trzeba płacić, a tu - właściciel/admin/mod napisał regulamin i poprosił żeby tak było więc po co dyskutować?

A czemu część mojego posta jest przekreślona??


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
1 minutę temu, Roman.P napisał:

Tak.

 

Wystarczy zrobić to zgodnie z regulaminem który nie jest zbyt skomplikowany.

ok to idąc dalej czy to taki problem dodać możliwość edycji, człowiek to człowiek zawsze może się pomylić, czasami siedzisz opiszesz się a ogłoszenie zostaje odrzucone  bo ma na przykład "niekompletny tytuł"

żeby było jasne nie rejestrowałem się tutaj żeby sprzedawać i nawet nie zamierzam, ale wiem ze to pisanie od nowa jest frustrujące i tyle, wole zrobic to na allegro czy nawet na olx, a co administracja z tym zrobi bądź nie to mi to lotto zwracam uwagę tylko że jest to słabe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - ale czasami wystarczy zapytać moderatora czy nie przekopiuje wam odrzuconej treści do PW ... pozdrawiam.

Alex bo wstawiłeś [S ] bez spacji :) w html = przekreślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, chwialek napisał:

Koledzy - ale czasami wystarczy zapytać moderatora czy nie przekopiuje wam odrzuconej treści do PW ... pozdrawiam.

no ok ale dalej jest tysiąc mozliwości tylko brak edycji, chyba jest to bariera nie do przeskoczenia chyba ze są jakieś techniczne bariery nie do pokonania aby dodać przycisk edytuj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, alexw200 napisał:

A czemu część mojego posta jest przekreślona??

Włączyłeś formatowanie


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Roman.P napisał:

Włączyłeś formatowanie

No już mnie Piotrek uświadomił, nie pomyślałem, że formuły działają, no ale to oczywiste, że tak jest :P

 


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, alexw200 napisał:

Chłopaki ale tak z drugiej strony...... czy to tak ciężko wstawić przed tytłem [K] lub ?? To tak jak z podatkami, też mi się nie podobają ale trzeba płacić, a tu - właściciel/admin/mod napisał regulamin i poprosił żeby tak było więc po co dyskutować?

Skoro wystawiam ogłoszenie w dziale "sprzedam" to chyba nie chcę zamienić albo kupić - czy to jest niezrozumiałe lub nielogiczne ????

A pisanie od nowa to absurd - już mi się nie chce.

Wolałbym aby kasowano/banowano wszystkie niegramatyczne i nieortograficzne posty. Kłują w oczy i obniżają poziom forum. I też są niezgodne z regulaminem !!!

T

 

PS

12 minut temu, chwialek napisał:

Koledzy - ale czasami wystarczy zapytać moderatora czy nie przekopiuje wam odrzuconej treści do PW ... pozdrawiam.

Przecież zapytałem przed chwilą i dostałem jasną odpowiedź

T

Edytowane przez tomcio (wyświetl historię edycji)

akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomcio napisał:

Skoro wystawiam ogłoszenie w dziale "sprzedam" to chyba nie chcę zamienić albo kupić - czy to jest niezrozumiałe lub nielogiczne ????

Spróbuj moderować wszystkie ogłoszenia to zrozumiesz dlaczego.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się tym zajmował to dodałbym wstawianie ,  [K] lub [Z] z automatu w zależności od działu, w którym ogłoszenie jest dodawane :lol::P

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku - zerknij w PW...

Niestety nie idzie to z automatu - a regulamin jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomcio napisał:

Gdybym się tym zajmował to dodałbym wstawianie , [K] lub [Z] z automatu w zależności od działu, w którym ogłoszenie jest dodawane :lol::P

T

To nie jest zależne od modów tylko od silnika i programistów


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Już widziałem i jeszcze raz bardzo dziękuję.

T

Ehhhh... z tymi silnikami to same kłopoty. A najgorsze są diesle.... :Pwiem co mówię.

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.