Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Ariel napisał:

Te agregaty mają jedną zaletę , są tanie . Kupuje je co jakiś czas do firmy , w sumie już 10-12 sztuk . Chodzą po kilka godzin dzień w dzień . Chłopaki się z nimi nie bawią , nawet ramy spawałem , bo nie potrafią normalnie wyładować z samochodu . Najczęstsze usterki to pęknięte koło od uruchamiania ( te na które nakręcona jest linka ) , po kupnie nowego najlepiej kupić olej , bo może być mało , agregat ma zabezpieczenie i nawet jeśli nie ma oleju to po odpaleniu się wyłączy . Korek i miarka do stanu paliwa nie są szczelne i cieknie przez nie . Jeśli nie nosimy agregatu , nie przesówamy to git . Urywają się gumy trzymające silnik , ale na 99% to wina chłopaków z firmy . Najdłużej wytrzymały 2 lub 3 ponad rok , ale chodzą dzień w dzień w ekstremalnych warunkach . Czasami zatnie się pływak , wiec dobrze jest zakręcać paliwo , po odkręceniu nawet jak cieknie , to jak się odpali to przestaje . Jeszcze ma bezpiecznik na kontaktach i jak jest przeciążony to czasami się wyłączy , ale wystarczy włączyć spowrotem . To chyba wszystko , ogólnie polecam . 

 Świetny zbiorniczek 

 

dzięki za opis, no polało mi się kiedyś paliwo na spodnie z tego jak niosłem :0 no i muszę rozgryźć czemu prądu nie daje, ten automat bezpiecznik włączyłem wyłączyłem pare razy i nic :( dziwne elektrykiem nie jestem ale może coś wymyślę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ura napisał:

 

dzięki za opis, no polało mi się kiedyś paliwo na spodnie z tego jak niosłem :0 no i muszę rozgryźć czemu prądu nie daje, ten automat bezpiecznik włączyłem wyłączyłem pare razy i nic :( dziwne elektrykiem nie jestem ale może coś wymyślę. 

Prądnica padła , lub coś z kablami . Miałem tylko jeden taki przypadek , sprawdź czy daje prąd na jakimś małym ledzie 0,5 W lub probówce . Mi najpierw lampka kontrolna  na młocie świeciła , ale młot nie chodził. Miał zbyt mało prądu , jeszcze jest wskazówka pokazująca jaki prąd daje . Agregat został wymieniony . 

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2019 o 21:28, elespero napisał:

Pilnuj tego glona koło euphili, mi taki glon prawie wybił dwie sztuki. W szybkim tępie tkanka się cofa jeśli styka się z glonem.

Spokojnie tam jest czysciutko, jedyne glony to te w refugium i na tylniej szybie... 

 

W dniu 19.01.2019 o 21:38, Ura napisał:

Fajny rozmiar akwarium

z tym generatorem to przygotuj się na usterki i fochy :/ u mnie kiedyś odpalam i d*pa prądu nie ma - chyba bezpiecznik padł. Mam podobny model marketowy - inne kolory ale konstrukcja ta sama kropka w kropkę, tylko ja więcej dałem :p bo market naliczył sporą marże o 100zł większą.

Kilka razy już musiałem uruchamiać do swojego akwarium, za 4 razem prądu brak :(

 

Ura , nie mam agregatu, kupiłem sobie akumulatro żel 110ah do tego ładowarka impulsowa i chodzi jak złoto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.