Skocz do zawartości
dzym

Sohal.pl - Kielce opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje opinii o tym sklepie.

Na wycieczke za daleko, moze ktos bywa I wie jak sie zwierzaki prezentuja, jaki jest stan, kondycja itd

Jezeli gdzies na forum byli to prosba o link ale nie udali mi sie nic wyszukac. Dobrze by jednak bylo uslyszec cos aktualnego.

Pozdr

Krzysiek

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep fajny, informują czy zwierzak jest na kwarantannie, jaki stan zdrowia i czy je. Jak czegoś nie mają to mówią, na kiedy może być i zanim wydadzą trzymają,aby nauczylo się jeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam, już kilka lat tam kupuję. Ryby zawsze sprawdzone po kwarantannie, nigdy się na nich nie zawiodłem. Służą pomocą i fachową obsługą. Jeśli coś chcę a nie mają to wystarczy zamówić i ściągną. Jeden z moich ulubionych sklepów!

P.S. Mają dużo więcej rzeczy niż na stronie internetowej, więc czasami warto zadzwonić i dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.