Skocz do zawartości
Karoolynkaa

Świetlówki silvania

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, jarlor napisał:

Z moich doświadczeń Coralstar jest niebieska (jak Blue Plus), Marinestar biała (jak Aqua Blue Special), Aquastar jest żółtawa (drugi raz bym nie kupił). Wizualnie. Nie porównywałem wykresów.  Ostatnio widziałem Marinestar droższą niż Aqua Blue Special. Nie wiem dlaczego. Z tego co pamiętam była tańsza.

No a conz tymi groluxami bo piszą że zamiennik za purple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ATI Purple i jest różowa. Racze j średnia jak jest mniej niż 6 świetlówek (robi się różowo). Ale chyba kwestia gustu. Nie wiem jak Grolux. Zawsze pisali, że nie jest do morskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jarlor napisał:

Ja mam ATI Purple i jest różowa. Racze j średnia jak jest mniej niż 6 świetlówek (robi się różowo). Ale chyba kwestia gustu. Nie wiem jak Grolux. Zawsze pisali, że nie jest do morskiego. 

czyli 3 coralstar i 1marine?

A jest jakiś zamiennik ati coral plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 3 miałem 2xCoralstar i 1x Marinestar.

Coral Plus jest taka biala troche wchodząca w fiolet (na moje oko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór.

Możesz też kupić trzy Coral, dwie Marine i spróbować trzy na jedną i dwie na dwie. Zostawisz jak Tobie będzie bardziej pasowało. Co zostanie, wykorzystasz przy następnej wymianie. 

Tylko zobacz czy czasami Marine nie jest droższa od Ati.

Edytowane przez jarlor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak je teraz ustawić dwie blue obok siebie a później marine i purple? Bo taka dostałam ati purple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, maciej01 napisał:

Czy świetlówka marinestar ma jasnoniebieski kolor tak jak jest opisywana i na tym zdjęciu, czy jednak bardziej biały?  T2MAREXbdMXXXXXXXX_!!38846381.jpg

 

Marinery trzeba traktować jak białe na wykresie są niebieskie bo mają powyżej 10 tyś. K. Ale o niższej temperaturze barwnej raczej w rafowym nie stosujemy .ja mam 6xcoral 2xmariner i jest ok bardzo jasno .kupuje je za połowę ceny Ati , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.