Skocz do zawartości

Historia edycji

palaczi

palaczi

2 godziny temu, =Fresz= napisał:

Bardzo fajnie tylko ja bym się bał takie tuningowane autko dawać dziecku. Nie raz słyszałem o śmiertelnych wypadkach na quadzie i tam jeździły trochę starsze dzieci.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

To nie QUAD to pierwsza kwestia, środek ciężkości jest tak nisko, że latają tym spokojnie 3 latki :)... akumulatory są mocowane do stalowej ramy 8 cm nad ziemią... ich waga to 22kg.. bez porównania jest to 10 x bardziej bezpieczne bo wywrotka jest praktycznie nie możliwa jak na Quadzie, a nawet gdyby ktoś miał ewidentnego pecha, to jest od tego stalowe zabezpieczenie jak widać na video i dodatkowo pilot blokujący zasilanie... w przeciwieństwie do quadów tu autko się nie wywróci do góry kołami... też miałem kiedyś dylemat z niebezpieczeństwem quadów, dlatego 5 lat temu zrobiliśmy coś znacznie bezpieczniejszego a do tego pozwalającego jeździć znacznie "ostrzej" niż quadem... 

 

1 godzinę temu, Paragon napisał:

latwo takie auto przy zwiekszonej mocy przewrócić

oryginał ważący 16 kg może i tak, ale nie przy tym typie tuningu... tu jest stalowa rama, nisko osadzone podzespoły ciężkie jak w gokarcie itp... przy pełnej wadze daje to dość dobrą stabilność... to tak jak porównać dużego quada i duże auto... praktycznie nieporównywalne... po za tym prędkość ograniczamy na przełożeniach do 21km uznając ją za prędkość w miarę bezpieczną przy tej wielkości pojazdu... 

palaczi

palaczi

2 godziny temu, =Fresz= napisał:

Bardzo fajnie tylko ja bym się bał takie tuningowane autko dawać dziecku. Nie raz słyszałem o śmiertelnych wypadkach na quadzie i tam jeździły trochę starsze dzieci.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

To nie QUAD to pierwsza kwestia, środek ciężkości jest tak nisko, że latają tym spokojnie 3 latki :)... akumulatory są mocowane do stalowej ramy 8 cm nad ziemią... ich waga to 22kg.. bez porównania jest to 10 x bardziej bezpieczne bo wywrotka jest praktycznie nie możliwa jak na Quadzie, a nawet gdyby ktoś miał ewidentnego pecha, to jest od tego stalowe zabezpieczenie jak widać na video i dodatkowo pilot blokujący zasilanie... też miałem kiedyś dylemat z niebezpieczeństwem quadów, dlatego 5 lat temu zrobiliśmy coś znacznie bezpieczniejszego a do tego pozwalającego jeździć znacznie "ostrzej" niż quadem... 

 

palaczi

palaczi

1 godzinę temu, =Fresz= napisał:

Bardzo fajnie tylko ja bym się bał takie tuningowane autko dawać dziecku. Nie raz słyszałem o śmiertelnych wypadkach na quadzie i tam jeździły trochę starsze dzieci.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

To nie QUAD to pierwsza kwestia, środek ciężkości jest tak nisko, że latają tym spokojnie 3 latki :)... akumulatory są mocowane do stalowej ramy 8 cm nad ziemią... bez porównania jest to 10 x bardziej bezpieczne bo wywrotka jest praktycznie nie możliwa jak na Quadzie, a nawet gdyby ktoś miał ewidentnego pecha, to jest od tego stalowe zabezpieczenie jak widać na video i dodatkowo pilot blokujący zasilanie... też miałem kiedyś dylemat z niebezpieczeństwem quadów, dlatego 5 lat temu zrobiliśmy coś znacznie bezpieczniejszego a do tego pozwalającego jeździć znacznie "ostrzej" niż quadem... 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.