Skocz do zawartości
sky

jaka automatyczna dolewka ?

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje kupić automatyczna dolewke, ważne żeby była pewna ;] i mi nie przelała sumpa, myślałem o Aqua-Trend Levelautomatic V3, tylko przeraża mnie ten alarm akusyczny, da się go jakoś wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Aqua-Trend Levelautomatic EYE.

Jestem z niej bardzo zadowolony. W przypadku braku wody w pojemniku dolewki również włącza się "alarm akustyczny" ale umówmy się: jest to pikanie słyszane z 2 metrów jak jest w szafce. Raczej Cię to nie obudzi jeśli nie śpisz z głową w sumpie.


a52c8342ebd13f85a6c47b041776bda0u1777a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

diy. tania. szybki serwis. dopasowana do potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sentry ATO od Pacific Sun. Trochę jest droższa jednak ma kilka ciekawych funkcji, sensor optyczny i jeszcze mnie nie zawiodła. Co prawda też ma krótki alarm dźwiękowy, ale wolę słyszeć od czasu do czasu, że działa niż w upały co chwilę zaglądać do szafki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić pompę dozującą at1 plus i dodatkowo wyposażyć ją w dolewkę automatyczną. Pompy są w dobrej cenie w promocji a dolewajka za ok 170 zeta nie przysparza problemów jak np levelautomatic milestone (mam w szafce jak była zamontowana to albo dolała albo nie dolała pomimo trzech napraw reklamacyjnych).

Oczywiście zakup bardzo opłacalny jeżeli ktoś w przyszłości będzie musiał używać pompy dozującej a jeszcze takiej nie posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

masz jeszcze z TUNZE 3155 lub 3152 - dwa modele, z jednym lub dwoma czujnikami. Sprawdzone i fajnie działające. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dolewkę z ebtecha jestem bardzo zadowolony. poza tym świetny kontakt  z wykonawcą. posiada alarm gdy woda za długo się nie podnosi(nie dochodzi do pływaka) oraz ma opóźnienie  w włączeniu elektrozaworu. przy innej dolewce cały czas słyszałem charakterystyczne stukanie 


140x60x60

white skim 200 lampa 8x54 . Tunze 6045 jebao WP 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, CzaQ napisał:

Ja mam Sentry ATO od Pacific Sun. Trochę jest droższa jednak ma kilka ciekawych funkcji, sensor optyczny i jeszcze mnie nie zawiodła. Co prawda też ma krótki alarm dźwiękowy, ale wolę słyszeć od czasu do czasu, że działa niż w upały co chwilę zaglądać do szafki.

Dzwiękowe potwierdzenie dolania można wyłączyć z poziomu menu(OBM - One Button Menu) ;-)

Także zmienić można czasy trwania pojedynczego cyklu dolania - oraz to czy pracuje z pompką DC/czy elektrozaworem.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakupiłem EYE Aqua-Trend , rewelacja . 

Przez brak miejsca jestem zmuszony kombinować, udało się umieścić pompkę z zestawu w baniaku 5l i postawić pod biurkiem . Wszystko super gra :)

Bez nazwy-2.jpg

Bez nazwy-1.jpg

Bez nazwy-3.jpg


8b6ea421320dd9fcf9d516e867b9abe7u1767a1598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobilem ato a teraz milestona.konkluzja to te z optycznym zadwodly mnie.Kable albo czujniki szybko sie koncza w nich.Powroce do starych na dwa cxujniki plywakowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.