Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrasoma flavescens w promocji tylko do 13 lipca - sprawdź cenę :

 - zebrasoma w rozmiarze S

- zebrasoma w rozmiarze M

 

Ryby wypływane, zdrowe, jedzące w doskonałej kondycji  - zapraszamy do Reefshopu :-) 

 

 

zebrasoma.jpg


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzimy. No comment. Mega droga ta promo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żółtka rok temu kupowałem za 280zł, natomiast w tym samym sklepie 3 miesiąc później był za 600, a jeszcze 3 miesiące później za 350, więc zależy to pewnie od dostawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te za 600 to pewnie nauczone jeść resztki z obiadu :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te ceny po 500 złotych to ustaliły sobie sklepy, a nie dostawcy. Żółtki zdrożały w hurcie, ale nie o 70-80 dolarów jak to było w sklepach.

W kilku miejscach zebrasomy flavensis są po 250 złotych. Kto chce ten ze spokojem poszuka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak we wrocławiu  kupowałem takie po 180 zł. Generalnie w polsce istnieje jakaś zmowa cenowa ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała Polska...jak ma jedem po 500 to czemu nie drugi i trzeci,fakt było ograniczenie na żółtka,stąd też cena poszła,ale wiem że nie aż tyle(źródło sprawdzone)

Polska mentalność,jeden ma usługi lub sprzedaż po tyle..to czemu ja mam nie mieć,no ale w porownaniu do marca tego roku to 315zetka to juz tanio;-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kanio10 napisał:

Może i bym się zgodził z Tobą Beti, gdybym nie sprawdził wcześniej cen tej samej ryby w innych sklepach.

Ale ja doskonale wiem po ile były i są żółtki,pisze w porównaniu tego sklepu były po 500 a teraz 315 czyli taniej...a to że żółtka szło dostac i za 220zl to wiem i nawet gdzie...

Pozd.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteście "okrutni" 

mam nadzieję, że ceny się ustabilizują na rynku, że nikt nie bedzie uprawiać juz partyzantki bo prawda na 2018 rok jest taka, że dział "życie morskie", zwłaszcza ryby to obecnie nierentowny dział.

Osobiście nie posiadam żółtków na sprzedaż na chwilę obecną "od ręki". Wiecie dlaczego? Ponieważ chcę oszczędzić Wam i sobie smaku zawodu. Z mojej perspektywy nie moge zakupić żółta w cenie hurtowej takiej, by móc zaproponowac cenę detaliczną, którą zaakceptował by klient, a ja bym mógł za to opłacic chociażby czas oczekiwania ryby na nowego opiekuna. 

Ktoś powie, dlaczego i ja nie robię dużego importu bezpośrednio. Odpowiedz: W Polsce jest kilka firm, które się w tym specjalizują - wystarczy, że im ciężko. Wspólnie byłoby nam jeszcze ciężej. Dla klientów może byłoby lepiej. W tym miejscu pomyśleć musimy o wartości nadrzędnej - o życiu istot morskich. 

Życzę wszystkim hobbystom, jak i sklepom długich owocnych lat w akwarystyce morskiej.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, luft napisał:

jesteście "okrutni" 

Bardzo dziękujemy,za czułe słowa.:D.nie ma co się oburzać,jeden ma po 500 a drugi za zapolowe ceny,wolny rynek,ale tak juz jest Polak potrafi i tego nie zmienisz Ty ani nastepne pokolenia.

edit ważne że sa chętni na to hobby

Edytowane przez @Beti (wyświetl historię edycji)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pisałem i jeszcze raz napisze wole zapłacić 50 zł więcej a mieć rybe z pewnego żródła gdzie można podjechać i zobaczyć na własne oczy . Można kupić taniej ale z doświadczenia wiem ze padnie po chwili i pewnie zabierze za sobą cała obsade. jak to się mówi oszczędny 2 razy traci a w tym hobby nawet o wiele wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj można mieć o wiele taniej i też z pewnego źródła,czy sklep to jedyne źródło?


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ,ale nie tylko "żółtki" w Reefshopie wypadają cenowo mało atrakcyjnie względem innych sklepów. Osobiście jestem z Gdyni ,ale większość zakupów robię m.in w Bielawie i oprócz zaoszczędzonych pieniędzy ,na jakość ryb nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Xcome napisał:

niestety ,ale nie tylko "żółtki" w Reefshopie wypadają cenowo mało atrakcyjnie względem innych sklepów. Osobiście jestem z Gdyni ,ale większość zakupów robię m.in w Bielawie i oprócz zaoszczędzonych pieniędzy ,na jakość ryb nie narzekam.

Trafiłeś w punkt - polać mu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak znalaz się jakiś id...… reagujący na słowo "promocja" . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Wasz "patriotyzm" lokalny ? Kupując "na miejscu"  za nieco drożej niż średnia/mediana w kraju podtrzymujemy miejsca gdzie można w trybie awaryjnym przyjść po wsparcie.

;)

 

Edytowane przez Arturro (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Arturro napisał:

A gdzie Wasz "patriotyzm" lokalny ? Kupując "na miejscu"  za nieco drożej niż średnia/mediana w kraju podtrzymujemy miejsca gdzie można w trybie awaryjnym przyjść po wsparcie.

;)

 

Polać mu, bo dobrze gada!


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolego "Arturro" kupuj w sklepach lokalnych i wpieraj patriotyzm lokalny. Ja wole za zaoszczędzone pieniądze kupić sobie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tak dawno w jednym z sklepów była Zebrasoma xanthurum za 300 zł jakos sie sprzedawcy opłacało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgar napisał:

nie tak dawno w jednym z sklepów była Zebrasoma xanthurum za 300 zł jakos sie sprzedawcy opłacało

nie możliwe bo tyle lat przeglądam ceny i nigdy nie natrafiłem za 300


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.