Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek92

Tomek92

Jeżeli chodzi o moc to na ten litraż na pewno wystarczy. Ma wentylator w razie gdyby się zgrzała chociaż jeszcze tego nie zaobserwowałem(myśle że wydziela ciepło maxymalnie 40-45 stopni.). 5 stopniowe sterowanie 2 kanałami RB i 10000k osobno. Domyślnie za dużo białego do RB ale wszystko można łatwo ustawić. Jestem zadowolony, myślałem że jak to chińczyk będzie słaba.

Tomek92

Tomek92

Jeżeli chodzi o moc to na ten litraż na pewno wystarczy. Ma wentylator w razie gdyby się zgrzała chociaż jeszcze tego nie zaobserwowałem. 5 stopniowe sterowanie 2 kanałami RB i 10000k osobno. Domyślnie za dużo białego do RB ale wszystko można łatwo ustawić. Jestem zadowolony, myślałem że jak to chińczyk będzie słaba.

Tomek92

Tomek92

Jeżeli chodzi o moc to na ten litraż na pewno wystarczy. Ma wentylator w razie gdyby się zgrzała chociaż jeszcze tego nie zaobserwowałem. 5 stopniowe sterowanie 2 kanałami RB i 10000k osobno. Domyślnie za dużo białego do aktyniki ale wszystko można łatwo ustawić. Jestem zadowolony, myślałem że jak to chińczyk będzie słaba.

Tomek92

Tomek92

Jeżeli chodzi o moc to na ten litraż na pewno wystarczy. Ma wentylator w razie gdyby się zgrzała chociaż jeszcze tego nie zaobserwowałem. 5 stopniowe sterowanie 2 kanałami aktyniką i 10000k osobno. Domyślnie za dużo białego do aktyniki ale wszystko można łatwo ustawić. Jestem zadowolony, myślałem że jak to chińczyk będzie słaba.

Tomek92

Tomek92

Jeżeli chodzi o moc to na ten litraż na pewno wystarczy. Ma wentylator w razie gdyby się zgrzała chociaż jeszcze tego nie zaobserwowałem. 5 stopniowe sterowanie 2 kanałami aktyniką i 10000k osobno. Jestem zadowolony, myślałem że jak to chińczyk będzie słaba.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.