Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek92

Tomek92

[40 dzień]

OD 3 dni zaczynają pojawiać się ogniska okrzemków ( tak mi się wydaje że to okrzemki). Zoa i Rhodactis  ładnie polipują, nassariusy kopią i ślizgają się po szybach. Martwić się okrzemkami? Jakieś działania czy po prostu czekać. Świece docelowo 12h dziennie pełnym światłem. Leje bakterie, w filtrze tylko matrix (może dodać absorbent krzemianów?). Ah i pytanie co to jest to czarne/ciemno brązowe koło 3 polipów zoa na skale Rhodactis ? Było na skale ze szczepkami od początku wygląda na żywe.

IMG_20180821_150513.jpg
 
 
Tomek92

Tomek92

[40 dzień]

OD 3 dni zaczynają pojawiać się ogniska okrzemków ( tak mi się wydaje że to okrzemki). Zoa i Briareum ładnie polipują, nassariusy kopią i ślizgają się po szybach. Martwić się okrzemkami? Jakieś działania czy po prostu czekać. Świece docelowo 12h dziennie pełnym światłem. Leje bakterie, w filtrze tylko matrix (może dodać absorbent krzemianów?). Ah i pytanie co to jest to czarne/ciemno brązowe koło 3 polipów zoa na skale briareum? Było na skale ze szczepkami od początku wygląda na żywe.

IMG_20180821_150513.jpg
 
 
Tomek92

Tomek92

[40 dzień]

OD 3 dni zaczynają pojawiać się ogniska okrzemków ( tak mi się wydaje że to okrzemki). Zoa i Briareum ładnie polipują, nassariusy kopią i ślizgają się po szybach. Martwić się okrzemkami? Jakieś działania czy po prostu czekać. Świece docelowo 12h dziennie pełnym światłem. Leje bakterie, w filtrze tylko matrix (może dodać absorbent krzemianów?).

IMG_20180821_150513.jpg
 
 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.