Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek92

Tomek92

[43 dzień]

Widzę że małe zainteresowanie wątkiem, no cóż będe go dalej prowadził dla potomnych.

Co się zmieniło? Wysyp brązowego szaleństwa na całego. Aż kupiłem testy na krzem jednak się uspokoiłem bo w najgorszym wypadku mojego daltonizmu wynik jest 0,5 chociaż bardziej wskazuje na 0,03. Myślałem że będzie po za skalą. Zrobiłem też test Ca - wynik 380, magnez 1300, kh 5,7-6,0. Doszedłem do wniosku że to pewnie przez zasolenie. Jutro podniosę zasolenie do 35 ppt, zobacze czy parametry podniosą się do tych z opakowania soli. Jeżeli tak powinno to utrudnić rozwojowi glonów. Po za tym nic nie leję nic nie grzebię. Czekam cierpliwie. Co do życia to zauważyłem że zoa nie sprzyja wysyp glonów nie wszystkie polipy otwarte, reszta myślę że trzyma się dobrze.

IMG_20180824_185106.jpg

 

Tomek92

Tomek92

[43 dzień]

Widzę że małe zainteresowanie wątkiem, no cóż będe go dalej prowadził dla potomnych.

Co się zmieniło? Wysyp brązowego szaleństwa na całego. Aż kupiłem testy na krzem jednak się uspokoiłem bo w najgorszym wypadku mojego daltonizmu wynik jest 0,5 chociaż bardziej wskazuje na 0,03. Myślałem że będzie po za skalą. Zrobiłem też test Ca - wynik 380, magnez 1300, kh 5,7-6,0. Doszedłem do wniosku że to pewnie przez zasolenie. Jutro podniosę zasolenie do 35 ppt, zobacze czy parametry podniosą się do tych z opakowania soli. Jeżeli tak powinno to utrudnić rozwojowi glonów. Po za tym nic nie leję nic nie grzebię. Czekam cierpliwie. 

IMG_20180824_185106.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.