Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek92

Tomek92

12 minut temu, majestic napisał:

Może  masz niedaleko sklep/morszczaka, od którego mógłbyś przywieść wodę ew troche piachu z działającego zbiornika?? Kawałek żywej skały też by nie zaszkodził... 

Po twojej radzie nie wiem już co mam sądzić. We wszystkich wątkach jest żeby jak najmniej mieszać przy dojrzewaniu a Ty polecasz mi wrzucić coś żywego po 40 dniach od startu gdzie widać efekty dojrzewania. (kawałeczki skały żywej wpadły ze szczepkami tak z 200gram malutko ale zawsze coś...).

 

@Edit Moje przemyślenia na tą chwile aby nie pisać kolejnego posta:

Zwiększyć zasolenie i czekać na kolejne etapy dojrzewania, w między czasie zrobię test no2 nh3.

Tomek92

Tomek92

3 minuty temu, majestic napisał:

Może  masz niedaleko sklep/morszczaka, od którego mógłbyś przywieść wodę ew troche piachu z działającego zbiornika?? Kawałek żywej skały też by nie zaszkodził... 

Po twojej radzie nie wiem już co mam sądzić. We wszystkich wątkach jest żeby jak najmniej mieszać przy dojrzewaniu a Ty polecasz mi wrzucić coś żywego po 40 dniach od startu gdzie widać efekty dojrzewania. (kawałeczki skały żywej wpadły ze szczepkami tak z 200gram malutko ale zawsze coś...).

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.