Skocz do zawartości
august_art

Wybór odpieniacza do 240l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niebawem startuję z pierwszą solniczką, już prawie wszystko kupione - stoję przed wyborem odpieniacza.

Co byście polecili - zastanawiam się nad:

TWISTMAN INTEGRA-100 lub Deltec SC 1351

Który byście wybrali.

 


c45174c6feffb8c5f060ac65051233adu1803a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Deltec SC 1351. Chodzi od marca ładnie pieni chodzi jak dla mnie cicho, ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam Deltec i mogę go polecić.Mam około roku na początku było go słychać,teraz jest cichutki.

Edytowane przez ozzy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemów z awaryjnością?
Jeśli chodzi o cichą pracę to jest słyszalny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


c45174c6feffb8c5f060ac65051233adu1803a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam Delteca 1660,ponad rok byłam zadowolona,cicha pompa,polecam ogólnie tą firme:☆☆☆☆☆:)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Twistmana tylko na większej rurze i będziesz zadowolony. Deltec tez bedzie ok ale Tw. Jest lepszy.Mozesz poszukać np schurana 150.Sprawdzony sprzet.Zależy oczywiście co tam chcesz trzymać :)


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie Schuran 150 w 250L, ciężko powiedzieć jak się spisuje, bo na razie za bardzo nie ma czym pienić, ale teoretycznie powinien wystarczyc z duzym zapasem. Mogę się wypowiedzieć co do głośności, jak jest połączony z pompą na sztywno to dość mocno rezonuje i cała szafka buczy (mimo,  że moja jest wygłuszona matami do pochłaniającymi wibracje plus pianką wygłuszającą), dopiero przy połączeniu wężem jest ciszej. Druga sprawa, z którą trzeba się liczyć to chlupotanie wody, albo konieczność dorobienia z trójnika i rur wylotu odprowadzającego wodę ponieważ sam spływ jest dość wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.