Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

Przyszła paczka od erybki. Po raz kolejny jestem pod wrażeniem sprawności funkcjonowania tego sklepu. Jednego dnia brakujący towar pojawił się w sklepie, następnego już dzwoni kurier, że ma paczkę dla mnie. Niestety refraktometr (h2ocean), płyn kalibracyjny saliferta i butla stability leżą i czekają, bo jakiekolwiek wolne chwile poświęcam budowie lampy. Aż mnie skręca, żeby to zasolenie sprawdzić, ale jaszcze bardziej chce wreszcie lampeczkę uruchomić.

Z "nowości", to w nocy durny okinawae dwa razy wpłynął do czujnika dolewki, nawet pomimo dorobionego zabezpieczenia (niestety szczeliny są). Poprzednio prawie się udusił, ale tym razem już nauczył się nawet sam wypływać z powrotem. No po prostu...:banghead

Jeszcze co do bakteri... Plan jest taki, żeby dawać jedną dawkę bakteri po podmianie wody oraz w połowie tygodnia pomiędzy podmianami, na zmianę stability i spetial blend. I tu pytanie, które kiedy lepiej dawać? Stability po podmianie, a SB pomiędzy, czy na odwrót? Czy może bez znaczenia? No i mini dawki (0.2ml) vsv codziennie jako pożywka.

Słony leszcz

Słony leszcz

Przyszła paczka od erybki. Po raz kolejny jestem pod wrażeniem sprawności funkcjonowania tego sklepu. Jednego dnia brakujący towar pojawił się w sklepie, następnego już dzwoni kurier, że ma paczkę dla mnie. Niestety refraktometr i stability leżą i czekają, bo jakiekolwiek wolne chwile poświęcam budowie lampy. Aż mnie skręca, żeby to zasolenie sprawdzić, ale jaszcze bardziej chce wreszcie lampeczkę uruchomić.

Z "nowości", to w nocy durny okinawae dwa razy wpłynął do czujnika dolewki, nawet pomimo dorobionego zabezpieczenia (niestety szczeliny są). Poprzednio prawie się udusił, ale tym razem już nauczył się nawet sam wypływać z powrotem. No po prostu...:banghead

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.