Skocz do zawartości
Luigi

Debiut 60x36x45H

Rekomendowane odpowiedzi

Musze się pochwalić. Walka z cyjano zakończona w 3 dni . Polecam środek royal nature red slime remover zakupiony w E-Zoa.

Zalety.

* Pienidło nie szaleje 

* łatwe w dozowaniu

* Po 2 tygodniach od dozowania podmiana 10%

* brak zaciemnienia zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chromisy za mało miejsca ale apogony wejdą. Zostały tylko 4 bo jedną przestraszyłem i wyskoczyła. Pływają już 2 tygodnie i mają się super.8d731dbdae1f3005ba4e9aa97650a65a.jpg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i posprzątane. 2 Acry zjedzone przez Red bugs lub coś podobnego. PO4 i NO3 na wartościach zerowych. Po dołożeniu T5 zaczyna rosnąć [emoji16]. Dolewka tunze nano to porażka znów będzie trzeba przerobić. Jakoś ci Niemcy nie kumaci.9b9318396b9e6a4686f9c03f1a6e2339.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jointela napisał:

Super wyglądają.  Jaką masz latarkę ? 

Latarka dostałem do kleju UV nic szczególnego wchodzi jeden akumulator i składa się z pojedynczych diod 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak z 9 miechiow za nami.
* W lampie LED poszedł wentylator i trochę się diody ugotowały
* Zmienia sól na niebieską z Red sea. Na AF nadal wysoki Mg 1650. Coś słabo wymieszalem.
* Jebao SW-2 poszło do mieszania soli. Czekam teraz na tunze 6020.
* Hmm dolewka tunze? Szkoda gadać, trochę ja muszę przerobić /osłonka na pływak/zmiana pompy.

Tak na koniec szykuję się na większe, nie dużo bo tylko o sto litrów. To już muszę dobrze przemyśleć.f20563f01795d6fdf43786ade3d3b9c3.jpg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniaczek coraz ladniej sie prezentuje!! Ktore acany ci "wcielo?" . No ftokach nie widac zadnych strat :P Poluje na ta euphylie ktora jest na ostatniej fotce. Podzielisz sie informacja gdzie zakupiles? (czy dobrze zgaduje e-rybka zabrze?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciały dwa hyiacyntusy. Trochę się nie dziwię zamawiałem w zimę a paczką była rozwalona. Woda jakieś 12'C. Chyba jeszcze nie jestem gotowy na Acry.Co do euphylli to kupiłem w e-zoa. Ostatnio mieli nawet golda, takiego naprawdę golda[emoji2956]. Korale kupuję tylko przez forum , FB, e-zoa i seafarm. Wracając do mojej euphylli to ona naprawdę ma taki kolor. Zdjęcie było robione bez HDR-u. Fajnie , że ktoś to czyta.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Poranek na naprawionej lampie.83d9a37486756255366bead59dfa647b.jpg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Luigi napisał:

Fajnie , że ktoś to czyta.

Pewnie, że czyta:-) Tylko co ja, leszcz z zaglonionym akwarium miałbym Ci napisać... Siedzę, oglądam i gryzę klawiaturę z zazdrości.

Fajnie, że wszystko Ci się układa:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że czyta:-) Tylko co ja, leszcz z zaglonionym akwarium miałbym Ci napisać... Siedzę, oglądam i gryzę klawiaturę z zazdrości.
Fajnie, że wszystko Ci się układa:clapping
Patrz na to. Zawsze wyrastają w tym samym miejscu z żywej skały.9f11908b5af6615fb92ea743a4783dbe.jpg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyrkulacja, mam podobne akwarium z podobnym ułożeniem skały i też zawsze jak mi wyłaziło to w tym właśnie miejscu 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyrkulacja, mam podobne akwarium z podobnym ułożeniem skały i też zawsze jak mi wyłaziło to w tym właśnie miejscu 
Może coś w tym być. Zostałem tylko jednym jebao. Bo ten sw -2 raz chodził raz nie. Raz już wymieniałem ,a teraz zgubiłem paragon. Teraz czekam na tunze, jak będzie super to drugi też zmienię.


Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Luigi napisał:

Może coś w tym być. Zostałem tylko jednym jebao. Bo ten sw -2 raz chodził raz nie. Raz już wymieniałem ,a teraz zgubiłem paragon. Teraz czekam na tunze, jak będzie super to drugi też zmienię.


Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
 

ja kombinowałem z ustawieniami powrotu i 2 cyrkulatorami, w końcu problem rozwiązał mi Salarias, w jednym ze sklepów polecili mi też 3 miesiączną "terapię" fiolki BioDigest + Probidio, tak czy siak glona pozbyłem się na amen, a miałem dokladnie to samo co Ty


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten mandaryn jest świetny.. cały czas się zastanawiam na nim lub Moyeri. Może skok, któregoś z parametrów zaszkodził hyiacyntusom? No i te Acany.. wisienka na torcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ten mandaryn jest świetny.. cały czas się zastanawiam na nim lub Moyeri. Może skok, któregoś z parametrów zaszkodził hyiacyntusom? No i te Acany.. wisienka na torcie [emoji4]
To co tu jeszcze nie kupiłeś? Jeżeli niema konkurenta to da radę. W 2 tygodnie mój wyczyścił zbiornik, a życia było tyle że piasek się ruszał. Obecnie jest wykarmiony,ale nie Ruby. Miłośnik artemi [emoji3]. A acropory miały na sobie coś takiego jak Red bugs. Wolałem wywalić niż się bawić w dip.


Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na zakupach byłem ale nic ciekawego nie było, za to w e-rybce widzę są obydwa i chyba zrobię zamówienie. Priorytet u mnie teraz ogarnąć sól, niestety zawiodłem się na polskim producencie i odstawiam wszystko zaczynając od soli.. 

Mi takie bugsy zjadły niebieska acre.. cała zbielała od środka. Na szczęście chyba były tylko na niej bo, odpukać, na razie nic się nie dzieje ale dip w pogotowiu musi być

Edytowane przez calak (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.