Skocz do zawartości
brzuchal1987

kolorowa , neonowa rózowa ryba morska???

Rekomendowane odpowiedzi

witam , Żona chce miec swoj wklad w baniak i poszukuje ryby  najlepiej rozowej cos neonowego . Cos co nie rosnie duze i nie sprawia problemow .Prosze o podawanie nazw ryb w komentarzach. Dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ułatwienia napisz jakie masz akwarium i jaka obsada już w nim jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj foto akwa  

Napisz jakie korale ,jakie ryby 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz aparatu w telefonie 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze kilka Chromis agilis lub neon sam wlasnie zamowilem dla siebie, wygladaja super przy oswietleniu fluo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pseudochromis fridmanni

 


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, vunpepic napisał:

A moze kilka Chromis agilis lub neon sam wlasnie zamowilem dla siebie, wygladaja super przy oswietleniu fluo

Niestety chciałbym 1 . I tak zbiornik mam przesłony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup pseudochromis fridmani, najlepiej parkę pseudochromisfridmani.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helfriche taka magnifica.Mega wyvlada i kosztuje tez konkretnie.Okolo 6stow za sztuke i ciezko je dostac

Edytowane przez sosna (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tego akwarium już nic nie dokładał. Masz 6 ryb w 130 l w tym 2 pokolce i problem z NO3 zatem jeśli już to zmieniłbym obsadę na mniejszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rafael31 napisał:

Ja bym do tego akwarium już nic nie dokładał. Masz 6 ryb w 130 l w tym 2 pokolce i problem z NO3 zatem jeśli już to zmieniłbym obsadę na mniejszą. 

No właśnie z tym no3 to nie bardzo wiem o co chodzi bo po rybach i koralach nic nie widac

18 godzin temu, vunpepic napisał:

A moze kilka Chromis agilis lub neon sam wlasnie zamowilem dla siebie, wygladaja super przy oswietleniu fluo

Niestety chciałbym 1 . I tak zbiornik mam przesłony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pomyśl o ślizgu Escenius Midas, tylko nie jest to różowa rybka, kupiłem taką w piątek. pol_pl_Ecsenius-midas-M-2637_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maciej01 napisał:

To może pomyśl o ślizgu Escenius Midas, tylko nie jest to różowa rybka, kupiłem taką w piątek. pol_pl_Ecsenius-midas-M-2637_1.jpg

Ładna a gdzie mogę taka kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają w sklepach stosunkowo często, ale zastanów się, bo ona nie jest różowa, a Ty masz już sporo ryb na ten litraz :)

Mam midasa że trzy miesiące, jest to bardzo fajna ryba, ale jak to ślizg skacze, wymaga zabezpieczonej siatką akwarium. Lubi tez wlazic w cyrkulator, jeśli akurat nie pracuje, więc nie można używać funkcji feed na cyrkulatorach. Fajnie parkuje tyłem do kryjowki, potrafi się zwinąc w rolmopsa, sam sobie wyskubac pasozyta z ogona, jest miesozerny. Ale nie jest różowy ani neonowy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nik@ napisał:

Bywają w sklepach stosunkowo często, ale zastanów się, bo ona nie jest różowa, a Ty masz już sporo ryb na ten litraz :)

Mam midasa że trzy miesiące, jest to bardzo fajna ryba, ale jak to ślizg skacze, wymaga zabezpieczonej siatką akwarium. Lubi tez wlazic w cyrkulator, jeśli akurat nie pracuje, więc nie można używać funkcji feed na cyrkulatorach. Fajnie parkuje tyłem do kryjowki, potrafi się zwinąc w rolmopsa, sam sobie wyskubac pasozyta z ogona, jest miesozerny. Ale nie jest różowy ani neonowy.

 

Spoko dzięki akurat z obsady rezygnuje z 2 chromis virdis i w to miejsce dla żony ma być różową . Czyli w obsadzie 1 rybka mniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim ślizgu delikatny róż jest widoczny, ale to może tylko dla tego, że to młody osobnik. Ja akurat akwarium mam tylko zabezpieczone na noc, a w dzień jest odkryte i jak na razie żadna ryba nie próbowała wyskoczyć. Mojego Escenius Midas kupiłem w Crazy Coral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój już nie jest chyba młody, bo rozmiar ma dorosłego osobnika i też ma delikatnie różowe cienie, ale ogólnie wygląda pomarańczowo.

Tak czy siak to bardzo fajna rybka, czasem bawi się ze mną w chowanego, wskakuje do muszli po pąklach, wystawia tylko te swoje wielkie, niebieskie oczy i łypie, czy ją widzę :)  jak "nie widzę" to wyłazi, zebym ją "zobaczyła" i znów się chowa. Kupilam go w e-zoa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.