Skocz do zawartości
Iceberg

Tunze Care Bacter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Ostatnio odwiedzilem znajomy sklep z morszczyzna, dosc daleko od siebie i przez dlugi czas rozmawialem z dlugo nie widziana wlascicielka na temat biologi w zbiorniku...

Zaproponowala mi sprobowac z bakteriami Tunze Care Bacter, ktore sa jakby ostatnim hitem a sama informacja i ulotka duzo obiecuje...

Z tymi bakteriami to tak dziwnie u mnie, gdyz nie zauwazylem by takie bakterie jak Prodibio czy inne powszechne cokolwiek zmienialy, wiec przestalem lac, uwazajac ze w ceramice i Siporax'ie jest ich wystarczajaco duzo, jednak kupilem Korallen Zucht Bio Mate, ktore odpowiadaja za zredukowanie wszelkiego rodzaju detrytusu i innych odpadow, czyszczac skale i redukujac PO4...

Te bakterie u mnie sie sprawdzaja bo juz na drugi dzien po wlaniu kropli, widze roznice w klarownosci wody i czystszym golym dnem, krople daje trzy razy na tydzien po kropelce...

Dostalem na sprobowanie odmierzona do mojego litrazu tego proszku Tunze i po wymieszaniu z woda i wlaniu do zbiornika zapadla mgla (wiedzialem o tym ze tak bedzie i ze jest to normalne) lecz na drugi dzien woda jeszcze czystsza a biorac pod uwage moja obsesje klarownosci wody, spodobal mi sie ten produkt...

Czy ktos uzywa ten proszek bakteryjny od Tunze?...Moze jakies opinie?...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie a szkoda bo bym sprawdził,

tak jak ty leje BioMate i bardzo dobrze czyści to piasek ze złogów detrytusu używam od conajmniej roku i nie musze nic z piachem robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piasku nie mam a Korallen-Zucht Bio Mate to moj pierwszy srodek tej firmy i chcialbym sie wiecej o ich produktach dowiedziec a na oku mam KZ Amino Acid LPS, gdyz tylko te korale mnie interesuja...

Swoja droga ciekawy jestem, dlaczego pewne produkty sa dostepne w jednym kraju a w innym nie, chociaz robi je znana firma...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  u mnie też pełno LPS i leje to amino LPS od KZ - całkiem fajne i wydajne aminokwasy buteleczka 100ml starcza mi na bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.