Skocz do zawartości
Trurl

e-rybka komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Twój film zawiera więcej informacji jak strona internetowa sklepu.

Dziękuję za ten film. Mniej więcej wiem co mnie czeka jak tam się wybiorę.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szopen gratuluje tym filmikiem zrobiłeś najlepszą jak dotąd reklamę @eRybka-sklep

Jak dla mnie filmik bomba, jakość fajna ukazanie sklepu zaje... obsługa i forma sklepu mogła by wziąć przykład ukazania Twojej wizyty w Józefowie za wzór na najlepsze ukazanie sklepu. Chyba niebawem u nich zawitam, a to będzie w dużej mierze Twoja zasługa.

Jeszcze raz Gratulacje. I oczywiście podzielę się czy na żywo sklep w nowej odsłonie spodoba się równie co oglądając Twój filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jezus jaka hala!!!"

Moja pierwsza myśl po odpaleniu filmiku :) Poziom europejski.

Ile tych korali na stanie... pozostałe sklepy mają konkurencje i to sporą :) myślę, że mogą zacząć się bać.

Muszę pochwalić erybkę, ostatnio testy i wirnik do pompy były zamawiane, paka na next dzień :) expresowa dostawa.

Oby tak dalej! Trzeba będzie podskoczyć :D

Kawał dobrej roboty.

 

Ps. Szopen, konkret filmik :) dzięki

 

Edytowane przez Raffy14 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają również duży wybór sprzętu i preparatów (tego nie ma na filmie) warto się wybrać, tylko trzeba zarezerwować trochę czasu bo trudno wyjść

Edytowane przez NAP (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały duży budynek podzielony jest na 3 części , pierwszy to sklep , drugi to akwaria i monstrualny odpieniacz ;-) a trzeci to hala na której montowane jest szkło.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze ten film zatytulowany "wjazd na chate" pokaze zaplecze z kwarantanna na pietrze ;)  W kuluarach mówią, że tam drugie tyle baniaków ;) 
 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem z józefowa życie z wysyłką pkp. Kontakt i obsługa pierwsza klasa. Dzwonili kilka razy - najpierw, aby ustalić i upewnić się co do terminu wysyłki, a następnie, gdy paczka była w pociągu. 

Co do filmu to wszystkie sklepy powinny brać przykład. W większości przypadków strona internetowa nie zawiera nawet 1/3 tego co jest na stanie. Tutaj mamy jeden filmik i wszystko wiadomo. A o ceny można zadzwonić i zapytać. 


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopen, jak ty robiłeś ten film, w masce granika czy jakiegoś żarłacza rafowego? Każdy zbiornik to panika u ryb. Nawet tam, gdzie obsada nie daje do tego podstaw. Albo zwierzaki świeżo po dostawie, albo trzeba wywiesić karteczkę na drzwiach - " Z taką twarzą tu nie włażą".:Mistergrin:Mistergrin:rofl::rofl:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Roman.P napisał:

Twój film zawiera więcej informacji jak strona internetowa sklepu.

Dziękuję za ten film. Mniej więcej wiem co mnie czeka jak tam się wybiorę.

Dzięki :)

 

2 godziny temu, chwialek napisał:

@Szopen gratuluje tym filmikiem zrobiłeś najlepszą jak dotąd reklamę @eRybka-sklep

Jak dla mnie filmik bomba, jakość fajna ukazanie sklepu zaje... obsługa i forma sklepu mogła by wziąć przykład ukazania Twojej wizyty w Józefowie za wzór na najlepsze ukazanie sklepu. Chyba niebawem u nich zawitam, a to będzie w dużej mierze Twoja zasługa.

Jeszcze raz Gratulacje. I oczywiście podzielę się czy na żywo sklep w nowej odsłonie spodoba się równie co oglądając Twój filmik.

Dzięki za miłe słowa. 

Nagrywa wiele filmów, więc robię to z przyjemnością.  Fajnie, że się podobało. 

1 godzinę temu, Raffy14 napisał:

"Jezus jaka hala!!!"

Moja pierwsza myśl po odpaleniu filmiku :) Poziom europejski.

Ile tych korali na stanie... pozostałe sklepy mają konkurencje i to sporą :) myślę, że mogą zacząć się bać.

Muszę pochwalić erybkę, ostatnio testy i wirnik do pompy były zamawiane, paka na next dzień :) expresowa dostawa.

Oby tak dalej! Trzeba będzie podskoczyć :D

Kawał dobrej roboty.

 

Ps. Szopen, konkret filmik :) dzięki

 

Cała przyjemność po mojej stronie

 

50 minut temu, VDR napisał:

Myslalem ze ten film zatytulowany "wjazd na chate" pokaze zaplecze z kwarantanna na pietrze ;)  W kuluarach mówią, że tam drugie tyle baniaków ;) 
 

Byłem u góry i widziałem :) zbiorniki, kwarantanny, maszyny do cięcia korali itd. , ale wszystkiego nie chciałem nagrywać :) Coś musi zostać w tajemnicy :) hehe

 

5 minut temu, Ironista napisał:

Szopen, jak ty robiłeś ten film, w masce granika czy jakiegoś żarłacza rafowego? Każdy zbiornik to panika u ryb. Nawet tam, gdzie obsada nie daje do tego podstaw. Albo zwierzaki świeżo po dostawie, albo trzeba wywiesić karteczkę na drzwiach - " Z taką twarzą tu nie włażą".:Mistergrin:Mistergrin:rofl::rofl:

Noooo :) Myślę, że kamera wzbudzała w nich strach :) Chociaż małże też reagowały szybko się zamykając :) może twarz , a może jakoś promieniuję negatywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopen fajnie, że nagrałeś zaplecze filtracyjne. Mega duże. Ciekaw jestem ile litrów siporaxu w tych filtrach zraszanych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pawellb napisał:

Szopen fajnie, że nagrałeś zaplecze filtracyjne. Mega duże. Ciekaw jestem ile litrów siporaxu w tych filtrach zraszanych. ;)

Tego nie wiem, ale było tego dużo. 

Korali i ryb jest cała masa, nie wszystko uchwyciłem, bo sporo zbiorników jest podobnych z obsadą rybną. 

Serio, wpadasz tam i nie wiesz na co patrzeć :) 

Nie kręciłem oczywiście sklepu z produktami, który też jest ogromny :) Pomyślałem, że wszystkich morszczaków zainteresuje bardziej to co wkładamy do baniaka z życia, niż produkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem na e-rybce jeżowca i sarco, kurier dostarczył mi karton zalany i ledwo się trzymający. Okazuje się ze jeżowiec był tak inteligentnie spakowany ze 90% wody wyleciało (na gumkę recepturke i nie ściśnięty) oczywiście po 2 dniach jeżowiec był już martwy. Chciałem wystawić im negatywny komentarz i co się okazało ? Ze komentarzy z jedną gwiazdką nie da się wystawić... wyskakuje błąd - przypadek? ;) Na plus dodam ze wcześniej pojawiałem się w sklepie stacjonarnym, obsługa była wtedy na najwyższym poziomie, widać ze się starali

Edytowane przez Pikal (wyświetl historię edycji)

:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka nie wiem czy to normalne bo pierwszy raz mi się zdarzyło ale trochę rzeczy w życiu zamówiłem przez allegro, do rzeczy:

sól w marki X - nie jest to istotne, kupiona przez allegro erybka 26.11, dostawa według zadeklarowanego czasu na zakładce dostawy miała być 28-29.11, soli nadal nie mam, erybka na otwartej dyskusji na allegro milczy i jak teraz widzę wszystkie przedmioty tego allegrowicza znikły :) paczka niby w doręczeniu według statusu ale tak jest już od 30.11 :) ciekawe czy do mnie w końcu dopłynie :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fannadil napisał:

Ciekawostka nie wiem czy to normalne bo pierwszy raz mi się zdarzyło ale trochę rzeczy w życiu zamówiłem przez allegro, do rzeczy:

sól w marki X - nie jest to istotne, kupiona przez allegro erybka 26.11, dostawa według zadeklarowanego czasu na zakładce dostawy miała być 28-29.11, soli nadal nie mam, erybka na otwartej dyskusji na allegro milczy i jak teraz widzę wszystkie przedmioty tego allegrowicza znikły :) paczka niby w doręczeniu według statusu ale tak jest już od 30.11 :) ciekawe czy do mnie w końcu dopłynie :P 

 

a to nie można zadzwonić do dowiedzieć się co z paczką tylko tutaj wypisywać


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do mnie dzisiaj dotarła paczka zamówiona w zeszły piątek ;) dzwoń do nich i wyjaśniaj to najlepsze racjonalne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Erybki zawsze paczka do mnie idzie max 2 dni . Nigdy żadnych problemów . Zrobiłem zamówienie w czarny piątek o 21 i wczoraj o 16 miałem paczkę . Mieli mega promo na sól coral pro salt to trzy po 22kg wziąłem :)

Także dzwoń do nich bo napewno coś przeoczyli . Nawet parę razy miałem taki przypadek że kupiłem rybkę której nie było a wisiała na stronie to po miesiącu jak już mieli sami do mnie dzwonili i wysyłali więc porządek mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzicie każdy ma inne doświadczenia ;) na razie próbuje od strony elektronicznej oczywiście że jak sprawa się bardzo przedłuży będę dzwonił i męczył

z początku przeszło mi przez myśl że to jakaś "podróbka" erybki ale raczej wszystko ok :) dziwne że wszystko usunęli ze sprzedaży allegrowej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich wczoraj, z powodu cyfrowego poniedziałku mają (przynajmniej w Zabrzu) niezły młyn. Do mnie wszystko dochodziło bez opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w sobotę i w poniedziałek rano paczkę miałem u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z powodu promocji jakie mieli na stronie mają lekką obsuwę z wysyłkami.

Ja zamówienie złożyłem w piątek, w sobotę jeszcze domówiłem z prośbą o dołożenie do wcześniejszego zamówienia.

 

Dzisiaj miałem telefon od Pani z erybki czy na jutro może być dostawa i jak tak to dzisiaj wysyłają ( jadą rybki więc bardzo profesjonalnie z ich strony).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zamówienie dzisiaj podobno wysłane także różnie to bywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Konrad_Wwa napisał:

wczoraj wysłane, dziś mam już w domu emoji106.png

 brawa dla firmy kurierskiej ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie powiem tak , mam jakieś swoje złe wspomnienia na temat E-rybki ale trzeba im przyznać, że towar wysyłają ekspresowo i mają go na stanie , a nie trzeba czekać aż ściągną z magazynów ... 


8b6ea421320dd9fcf9d516e867b9abe7u1767a1598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja ogólnie powiem tak , mam jakieś swoje złe wspomnienia na temat E-rybki ale trzeba im przyznać, że towar wysyłają ekspresowo i mają go na stanie , a nie trzeba czekać aż ściągną z magazynów ... 
Magazyn to oni mają spory na miejscu przynajmniej w Józefowie ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.