Skocz do zawartości
grzegorz.p

e zoa akwarystyka morska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,dzis nie po raz pierwszy bylem w owym sklepie w Katowicach,i jak zawsze milo spedzilem tam czas.Wlascicielka sklepu pani Ewa to zdecydowanie akwarystka jak i jej maz.Czlowiek czuje ze rozmawia z ludzmi ktorzy maja Pasje,zajmuja sie i kochaja to samo co kazdy z nas.Bylem juz wielokroc  i zawsze wychodzilem z gratisem ,za co raz jeszcze wielkie dzieki.Polecam ten sklep za mila i kulturalna obsluge,a im Samym zycze by nadal sie rozwijali,i pozostali soba,akwarystami,pozdrawiam z opolskiego,grzegorz

p.s. za bledy przepraszam,bo pewnie jest ich sporo,


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich z 2 miesiące temu. Jako że jestem początkujący, miałem "kilka" pytań dotyczących akwarystyki morskiej. Gadaliśmy ponad godzinę. Sympatyczny i bardzo pomocny człowiek. Polecam sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie , "sklep" nr 1 w Katowicach. Bez ściemy , wciskania, zawsze pomogą, gratisy , ceny bardzo dobre. Raz chciałem kupić rybkę to niestety odmówiono mi bo ma kwarantanne i takiej rybki nie sprzedadza i musze poczekać, w innym miejscu wciskano mi  od razu  po dostawie bo kwarantanna zbędna ponoć...

Edytowane przez Dephire (wyświetl historię edycji)

7ffd65dd2ba18b46b0eedaa53030f743u908a788.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać. Wiele razy byłem w Katowicach  w E-ZOA. Stamtąd człowiek zawsze wychodzi zadowolony, nawet jak nic nie kupi ;)

Pani Ewa jak i jej mąż, to ludzie z pasją, którzy zawsze chętnie doradzą, pomogą i mają czas dla klienta.

Ceny też bardzo dobre, więc czego chcieć więcej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa pierwsza klasa,fito nr 1 polecam:)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie człowiek czuje się jak u akwarysty, takiego samego jak my hobbysty. Można pogadać, coś kupić, dowiedzieć się czegoś ciekawego, a przy okazji, jak ja kupić w dobrej cenie np. nowe akwarium, czy ciekawe życie. Zwłaszcza wybór LPS-ów duży i w dobrych cenach :)

 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jutro w Katowicach i chyba wpadne jak tak zachecacie.

Jakies ryby / sps na stanie? Strona www slabo wyglada w tych kategoriach :(

 


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem jutro w Katowicach i chyba wpadne jak tak zachecacie.
Jakies ryby / sps na stanie? Strona www slabo wyglada w tych kategoriach [emoji20]
 

Kurde a ja jutro w Poznaniu... tak byśmy opili akwarystykę kaweczką.

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede ponownie to sie odezwe :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę.  W e-zoa byłam wiele razy, kupowałam i ryby i koralowce i czasem chemię. Zawsze od Ewy i Jej męża mogłam liczyć na fachowe porady, pomoc w kryzysowej sytuacji i luźne rozmowy o akwarystyce.  Mogłam tez zawsze nakarmic mojego ulubieńca, borsuczka, który pływa w akwarium z koralowcami i wcina prosto z ręki :) Mam od e-zoa kilka rybek, wszystkie kupione w swietnej formie, w tym hepcia, którego kupiłam małego okruszka i który z czasem okazał się yellow belly.

Czasem, kiedy tam byłam, akurat wszedł tata z dzieckiem (zwykle trafilam na ojcow) który nie miał akwarium i nie zamierzal zakladac, chciał tylko dziecku pokazać nemo. "Podobaja Ci sie Nemo? Chcesz też zobaczyc Dory? Zobacz, tutaj plywa, tylko nie pukaj w szybkę, bo rybki się boją".

Super podejście do każdego, kto odwiedzi sklep, nawet, jeśli chce tylko dziecku pokazać nemo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo polecam! Właściciele przemili Państwo, zawsze pomogą i doradzą. Zwierzaki w świetnej formie i zawsze jakiś gratis się złapie :) Jedyny problem jaki napotkałem to czas kiedy sklep jest otwarty, trzeba dzwonić się umawiać a nie można "ot tak" wpaść po pracy. :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu nie polecam. Byłem świadkiem jak wciskali ludziom Epizoanthus sp.01 na moje zagadanie że tego organizmu prawie sie nie da hodować odpowiedzieli że wystarczy karmić. Dodatkowo mieli Rhizotrochus który był wystawiony na sprzedaż, gdy wróciłem do domu myślałem nad zakupem go i nawet napisałem do nich na FB pytając ponownie o cenę oraz czy jest na pewno w pełni legalny bo słyszałem że z nimi różnie jest. Zapytałem też o rezerwacje jak długo mogę go rezerwować i otrzymałem tylko na to pytanie odpowiedź. Przez 2 dni sie do nich dobijałem pytając ponownie o cenę i legalność ale odczytywali i nie odpisywali. Jak dziewczyna zadzwoniła z pytaniem o tego korala to otrzymała odpowiedź że mają ale tak sie OCZYWIŚCIE składa że w tym momencie go sprzedają. ;)  
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, MayFly napisał:

Byłem świadkiem jak wciskali ludziom Epizoanthus sp.01 na moje zagadanie że tego organizmu prawie sie nie da hodować odpowiedzieli że wystarczy karmić. 

@AnT to ma, może coś więcej na ten temat powiedzieć ;) 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, =Fresz= napisał:

@AnT to ma, może coś więcej na ten temat powiedzieć ;) 

A co ja mam do sklepu ???? 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, AnT napisał:

A co ja mam do sklepu ???? 

 

Masz rację zbyt skrótowo napisałem. Chodziło mi o hodowlę tego koralowca i trudności ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MayFly Noform

ty w ogóle masz akwa z NP czy tylko piszesz by "urosnąć "  i tak już parę lat klepiesz w klawiaturę .o NP 

Co za pytam to zawsze budowa albo coś tam tam ......   

Nawet nie miałeś jednego ani drugiego NP do czynienia oprócz tego co wyczytałeś , brawo . 

Uwielbiam takie pisanie jakie to mam doświadczenie z tym czy innym . :clapping

 

Godzinę temu, =Fresz= napisał:

@AnT to ma, może coś więcej na ten temat powiedzieć ;) 

 

Co do sklepu  , prę razy zamawiałem sobie korale , nie było problemu wszystko OK . 

Wiec mogę śmiało napisać 100% zadowolenia . 

15 minut temu, =Fresz= napisał:

Masz rację zbyt skrótowo napisałem. Chodziło mi o hodowlę tego koralowca i trudności ;) 

O teraz lepiej ;)

Ale ja tam za wiele nie wiem , cały czas się uczę o tych koralach . 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz jakbym nie miał nigdy NP. xD Wiesz wychodzę z założenia że lepiej uczyć sie na cudzych błędach niż na swoich i w innych dziedzinach wychodzi mi to wybitnie więc w akwarystyce też powinno być dobrze. ;) Bo nie uważasz chyba że polecanie korali niefoto zwłaszcza na poziomie trudności Dendronephthya jest w porządku.


edit. Co do rhizo to chyba pisałem że sam zamierzałem kupić tylko okoliczności są dziwne? Nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem? 

Edytowane przez MayFly (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

30 minut temu, MayFly napisał:

Mówisz jakbym nie miał nigdy NP. xD Wiesz wychodzę z założenia że lepiej uczyć sie na cudzych błędach niż na swoich i w innych dziedzinach wychodzi mi to wybitnie więc w akwarystyce też powinno być dobrze. ;) Bo nie uważasz chyba że polecanie korali niefoto zwłaszcza na poziomie trudności Dendronephthya jest w porządku.


edit. Co do rhizo to chyba pisałem że sam zamierzałem kupić tylko okoliczności są dziwne? Nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem? 

 

Jedynie co znalazłem to to - wiec jak to jest ???? 

Wiec co by tu napisać ??? 

spacer.pngspacer.png

 

 

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie dawałem zdjęć więcej bo nie byłem zadowolony z efektów z różnych przyczyn ale miałem je 2? Lata +-. Akurat dałeś zdjęcie przed podłączenia sumpa. I to akwarium nauczyło mnie żeby uczyć sie na cudzych błędach a nie własnych bo szkoda czasu i pieniędzy oraz zwierząt. ;) Więc nie wiem co to ma do dyskusji chociaż z tego dendro byłem mega dumny bo wyciągnąłem je z niezłego bagna i szkoda że dałem je koledze a nie zostawiłem w jakiejś kostce 20l czy coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z e zoa wszystkie koralowce w akwa, nigdy nie było żadnych problemów, ceny też dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MayFly napisał:

no nie dawałem zdjęć więcej bo nie byłem zadowolony z efektów z różnych przyczyn ale miałem je 2? Lata +-. Akurat dałeś zdjęcie przed podłączenia sumpa. I to akwarium nauczyło mnie żeby uczyć sie na cudzych błędach a nie własnych bo szkoda czasu i pieniędzy oraz zwierząt. ;) Więc nie wiem co to ma do dyskusji chociaż z tego dendro byłem mega dumny bo wyciągnąłem je z niezłego bagna i szkoda że dałem je koledze a nie zostawiłem w jakiejś kostce 20l czy coś 

large.daJ6AcI.gif.d1c3c9afe0ca2c321155abc5e44f631d.gif


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było zrobić tak od razu a nie silić sie na udowadnianie racji że polecanie ludziom Epizoanthus na gąbce to dobry pomysł, zwłaszcza że tamta osoba była początkująca. 

Ale dzięki za przypomnienie mi jak toksyczna jest ta społeczność. xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W E-zoa kupujesz jak u kumpla. I tyle, sklep na poziomie :)


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.