Jump to content
Słony leszcz

Targowisko - czy i jak zmienić zasady ?

Recommended Posts

He he he sprawiedliwości na nano-reef hehehe :-) .... to mnie rozbawiłeś karol86 .....

Temat targowiska wzbudza zawsze spore emocje, jak już pisałam nie da się okreslić dokładnych ram, co ile, gdzie, kto - nie ma takiej mozliwości, a poza tym nikt nie ma czasu ani cierpliwości tego sprawdzać i liczyc, dlatego ocena ogłoszeń jest subiektywna.  Podejrzewam, ze nawet gdybyśmy starali się określić bardziej dokładne zasady to i tak byloby dokładnie tyle samo osób zadowolonych co nie zadowolonych. Już pisałam to wielokrotnie, targowisko powstało jako dodatek dla tych, kórzy faktycznie mają nadwyżki, chcą sprzedać stary sprzęt albo likwidują akwarium. 

Co jakiś czas wypływają różne teorie dlaczego jedne ogłoszenia są akceptowane a inne nie  - robi się burza, po której przypina się nam różne łatki , ze jesteśmy niesparwiedlwi (najłagodniejsze), pazerni, nie znosimy konkurencji, jednych lubimy bardziej niż innych itp. Trudno ciągle udowadniać, ze się nie jest wielbłądem  - jeśli ktoś uważa ze  właściciele sklepów siedzą na targowisku i liczą sprzedawane szczepki to proszę to włożyć między bajki. Mnie osobiście jest obojętnie kto i ile tego sprzedaje, ale szczerze mówić mam już trochę dosyć atmosfery, wokół tych ogłoszeń - to jest kość niezgody na każdej lini: właściciele-moderatorzy, moderatorzy-forumowicze, właściciele-uzytkownicy... to już wkracza w takie absurdy ze ktoś obraza sięna wszystkie sklepy, kóre tu mają swoje banery reklamowe, bo ma zablokowane ogłoszenie. Dodatkowo czytam, ze forum jest mało merytoryczne ale jak prosiłam tych, którzy najwiecej wystawiali na targowisku, aby również chętnie udzelali się w innych działach to krótko mówić spotkało się to z kompletnym lekceważeniem. Forum, to jest miejsce spotkań do pogadania o akwarystyce a nie platforma sprzedazowa - jak pisałam, rzozważałam kupienie modułu do płatnych ogłoszeń, ale po pierwsze to jest koszmarnie drogie a po drugie, nie wiem, czy chcę w to wchodzić. Dlatego też z końcem sierpnia zamykamy działy sprzedaż/kupię/oddam/zamienie/przyjmę  dotyczące zwierząt. Przez miesiąc wszystko bedzie działało jak dotychczas, ale od 1 wrzesnia zamykamy. 

pozdrawiam

Brawo !!! To super decyzja :-) ! Nareszcie coś konkretnego . 

5 godzin temu, Ironista napisał:

...PROPONUJĘ ZLIKWIDOWAĆ TEN DZIAŁ!!!!!!!

5 godzin. Czasami sam siebie przerażam. :shock:

Zaraz zaapeluję do rządu z propozycjami poprawy sytuacji w szkolnictwie, służbie zdrowia i kilku innych resortach.

Zieloni, proszę nie wycinać posta. Napawam się teraz.

3 minuty temu, Ironista napisał:

5 godzin. Czasami sam siebie przerażam. :shock:

Zaraz zaapeluję do rządu z propozycjami poprawy sytuacji w szkolnictwie, służbie zdrowia i kilku innych resortach.

Zieloni, proszę nie wycinać posta. Napawam się teraz.

:animier:

cieszę się, że chociaż niektórzy zadowoleni ....

Forum działa od ponad 10 lat, a banda dzieciaków z mlekiem pod wąsem probuje je teraz zniszczyć.

Już nic nie przeszkodzi merytoryce skoczyć do góry

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

na prośbę autora wątku zamykam temat.

myślę że sprawy w tym temacie zostały rozwiane.

pozd :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.