Skocz do zawartości
Szamano

ReefMaster LED w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 

Dopadł mnie w życiu moment znudzenia akwarystyką... W związku z tym zastanawiam się w jaki cywilizowany sposób rozstać się z akwarium. Może doradzicie mi wiarygodny kanał sprzedaży. Niestety ograniczenia forum nie pozwalają umieścić ogłoszenia na Targowisku. 

Sprzedaję akwarium morskie Reef Master LED firmy Aquael - zestaw zakupiony przeze mnie w 2016 roku. W 105-litrowym zbiorniku dominuje żywa skała, która pełni rolę naturalnej filtracji oraz jest miejscem schronienia dla zwierząt. Wszystkie elementy zestawu sprawne. Dodatkowo oryginalna szafka firmy Aquael przeznaczona do akwarium. W trakcie eksploatacji wymieniona została grzałka na Eheim 100W. Filtracja uzupełniona o Purigen (100 ml) i Siporax (500 ml). Zestaw wyposażony dodatkowo w automatyczną dolewkę oraz zbiornik na wodę RO. Zwierzęta karmione regularnie artemią mrożoną i pokarmem Vitalis. Pojemność akwarium pozwala na dodanie jeszcze kilku zwierząt, w tym koralowce. W razie pytań proszę o kontakt.

 

Osprzęt dodatkowy i akcesoria:

- JVP-101 Pompa cyrkulacyjna 3000l/h

- Refraktometr Blue Treasure w etui salimetr

- Filtr RO3 akwarystyczny 75GPD oraz korpus DI z żywicą

- Zapas soli do akwarium Aquaforest Reef Salt 10kg

- Zapas Purigen absorbent [7230]

Pojemność opakowania: 100 ml

- Testy Salifert

- Czyścik Aqua Medic Mag Float S

- Pompa do dolewki automatycznej Eheim Compact 600

- Dolewka automatyczna AQUA-TREND LEVELAUTOMATIC

- Dodatkowa grzałka Aquael Comfortzone (przydatna do podgrzewania solanki do podmian)

Skała i obsada:

- Żywa skała Pukani - 9 kg

- Krab czerwonogi (Puguristes cadenati)

- Błazenek (Amphiprion ocellaris) - 2 rybki

- Ślimaki Nassarius -2 osobniki

 

Ile, Waszym zdaniem, warty jest rzeczony zestaw?

Odbiór możliwy w Poznaniu.

IMG_5347.JPG

IMG_5319.JPG

IMG_5329.JPG

IMG_5335.JPG

IMG_5336.JPG

Edytowane przez Szamano (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa lata na forum mogłeś napisać te 50 postów bez problemu i by nie było ograniczeń ze strony forum. Teraz pozostaje Ci w krótkim czasie nadrobić stracony czas i pisać posty lub ogłosić na olx, Facebook. Zestaw jest tyle wart ile za niego sobie cenisz, zarządasz. Ciekawi mnie czemu nie masz tam korali?

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, maciej01 napisał:

Przez dwa lata na forum mogłeś napisać te 50 postów bez problemu i by nie było ograniczeń ze strony forum. Teraz pozostaje Ci w krótkim czasie nadrobić stracony czas i pisać posty lub ogłosić na olx, Facebook. Zestaw jest tyle wart ile za niego sobie cenisz, zarządasz. Ciekawi mnie czemu nie masz tam korali?

Korale niestety nie przeżyły awarii grzałki podczas mojej nieobecności. Aktualnie nie wprowadzam nowych z powodu sprzedaży akwarium. Co do 50 postów, cóż, moje potrzeba czytania znacznie przewyższała potrzebę pisania w temacie akwarystyki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szamano napisał:

Korale niestety nie przeżyły awarii grzałki podczas mojej nieobecności. Aktualnie nie wprowadzam nowych z powodu sprzedaży akwarium. Co do 50 postów, cóż, moje potrzeba czytania znacznie przewyższała potrzebę pisania w temacie akwarystyki;)

No to się nie dziw. To nie ograniczenia forum. Targowisko jest dla aktywnych użytkowników forum, to nie morski olx :)

Szukaj gdzie indziej. Za chwilę pewnie ten temat poleci do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 godzin temu, Szamano napisał:

Ile, Waszym zdaniem, warty jest rzeczony zestaw?

jak z każdym używanym sprzętem - tyle ile ktoś zapłaci

 

a to że " omijasz " regulamin to .. nieładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.