Skocz do zawartości
CoralHouse

Czas Promocji, Czas zacząć w CoralHouse :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła ta chwila więc zaczynamy już dziś od północy.

Mega promocje na wszystkie produkty od A do Z.

Promocje od 30 % Aquaforest ,Brightwel Aquatics, 30 %, KZ - 20 % Fauna - 20 % BW -  i tysiące innych produktów w mega promocji .
Promocje dodatkowe wybierane losowo :)
Dostępne przez krótki czas więc ..
Szukajcie a znajdziecie :) Wiele niespodzianek 

Zapraszamy do składania zamówień.

https://www.coralhouse.pl/

 

4a187fe516a0e28e922b646530fa0285.jpg


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się chyba przejadę na miejsce.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to robimy zakupy. Konrad dzięki za gest w kierunku klientów.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamówiłem nowy odpieniacz ... Dziękuję... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, dadario napisał:

No i zamówiłem nowy odpieniacz ... Dziękuję... 

W tych cenach to aquaforest jest wart kupna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, @Pawel napisał:

W tych cenach to aquaforest jest wart kupna ;)

poza sola :P mam 20 kilo od ostatniego BF po 3 miesiacach nie nadawała sie do akwarium po 6 bryły były a obecnie to bede chyba ja rozbijał młotkiem ale wykorzystam do odsniezania :D i to jedyna sol co mi sie tak bryli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgar fakt że źle coś przechowujesz to nie znaczy, że produkt jest zły. Ja kupuję w wiaderko 22kg i do ostatniej miarki bez brył. Około 8miesiecy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgar napisał:

poza sola :P mam 20 kilo od ostatniego BF po 3 miesiacach nie nadawała sie do akwarium po 6 bryły były a obecnie to bede chyba ja rozbijał młotkiem ale wykorzystam do odsniezania :D i to jedyna sol co mi sie tak bryli ...

Kupiłem dzisiaj 47 kg ;)

3 minuty temu, dadario napisał:

@azgar fakt że źle coś przechowujesz to nie znaczy, że produkt jest zły. Ja kupuję w wiaderko 22kg i do ostatniej miarki bez brył. Około 8miesiecy. 

Też nie mam z nią problemu, ale trzeba pamiętać by szczelnie worek zamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dadario napisał:

@azgar fakt że źle coś przechowujesz to nie znaczy, że produkt jest zły. Ja kupuję w wiaderko 22kg i do ostatniej miarki bez brył. Około 8miesiecy. 

nie wiem czemu zle skoro zawsze po uzyciu soli zawiazuje worek tak zeby w srodku było jeszcze jak najmniej powietrza i jak napisałem to jedyna taka sol z ktora tak mam, np Microbe-Lift znalazłem z połkg kiedys połtora roku lezała i ani gródki teraz uzywam Blue Treasure to samo zadnej bryłki. 

@Pawel powodzenia moze trafiasz na lepsza partie ja 2x zle trafiłem wiecej nie proboje :D 

Edytowane przez azgar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wszystko fajnie i super, dopóki nie dostaje się  produktów po terminie ich ważności - chodzi o chemie którą pan Konrad wypycha w dobrych cenach do stałych klientów, ale z walniętym terminem.  Tak na przyszłość  tylko pozostaje  zakup bezpośrednio w sklepie :)      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, twardovski.michal napisał:

wszystko fajnie i super, dopóki nie dostaje się  produktów po terminie ich ważności - chodzi o chemie którą pan Konrad wypycha w dobrych cenach do stałych klientów, ale z walniętym terminem.  Tak na przyszłość  tylko pozostaje  zakup bezpośrednio w sklepie :)      

Albo zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz grać w totolotka

Łatwiej trafić 6 niz kupić u nas towar po terminie. 

Podeślij na pw co to było jutro nadany z 2 letnim terminem. 

Pozdrawiam 

Konrad 


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy robiłem zakupy w tym sklepie, znajomi również i nigdy nie trafiłem na produkt po terminie. Zawsze wszystko świeże.

Musisz mieć szczęście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mati21 napisał:

Wiele razy robiłem zakupy w tym sklepie, znajomi również i nigdy nie trafiłem na produkt po terminie. Zawsze wszystko świeże.

Musisz mieć szczęście:)

potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam kupuję często i mogę potwierdzić, że w totka nie mam coi grać D. Żadnych problemów z datami nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupowałem u nich i to nie raz, czy to osobiście czy wysyłka. Nigdy nie miałem problemu z przeterminowanym towarem. Sól kupowałem też kilka razy, stała po pół roku i brak zbrylenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam brak problemów z datą ważności, a u Konrada kupuje sporo. Zarówno osobiście jak i wysyłkowo.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tam kupuje i kupować będę. Z datami nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam zlego slowa powiedziec na coralhouse zawsze wszystko bylo ok kupowalem sol w zeszlym roku na black do tej pory mam resztki i ani jednej brylki!!!!!  Same plusy dla tego sklepu czasami nawet telefonicznie zamawiam i jest ok!!

Pozdrowienia ze Szczecina Panie Konradzie!!!

Edytowane przez SQNS (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też nie raz kupowałem i zawsze pozytyw, przede wszystkim ekspresowe wysyłki ;) możliwe że jutro poleci kolejne zamówienie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia tam kupuję i nawet nie pomyślałem, żeby popatrzeć na datę ważności. Oczywiście do tej pory tego nie zrobiłem :) Wiadro soli AF 22kg - ani jednej bryłki. Kolega o terminach ważności na rogowskiej pewnie usłyszał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kolejne zamówienie z mojej strony w tym sklepie poleciało. Terminowość i zgodność towaru z opisem. Nigdy nie było problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.