Skocz do zawartości

Historia edycji

cris6

cris6

Temat zbiornika już jest zamknięty szukałem dość długo i nic na rynku nie ma z gotowych zestawów które mają cały sprzęt ładnie schowany np. Red Sea Reefer który jest jeszcze droższy i brak korony . Tak jak pisałem miałem Glossy i taki zbiornik mi odpowiada ze względu na jakość wykonania. Teraz pozostało tylko czekac bo te zestawy nie są dostępne od ręki

Teraz mam temat oświetlenia miałem w poprzednim zbiorniku 2 x black python 160W . Od tamtej pory trochę czasu upłynęło i widzę że ceny  oświetlenia niestety nie spadły a za to tendencja jest do powrotu do T5. Ja T5 nigdy nie miałem ale nie wiem czy się nie zdecyduje na lampę 6x54W bo ładnie pokryje 120 cm . I tu tez muszę mieć Lampe która będzie tuż nad zbiornikiem a nie 50 cm wyżej . Lampa Pacific Sun Althea  6x54W bardzo mi się podoba ale cena już mniej, a może led decyzja jeszcze nie podjęta

cris6

cris6

Temat zbiornika już jest zamknięty szukałem dość długo i nic na rynku nie ma z gotowych zestawów które mają cały sprzęt ładnie schowany np. Red Sea Reefer który jest jeszcze droższy i brak korony . Tak jak pisałem miałem Glossy i taki zbiornik mi odpowiada ze względu na jakość wykonania. Teraz pozostało tylko czekac bo te zestawy nie są dostępne od ręki

Teraz mam temat oświetlenia miałem w poprzednim zbiorniku 2 x black python 160W . Od tamtej pory trochę czasu upłynęło i widzę że ceny  oświetlenia niestety nie spadły a za to tendencja jest do powrotu do T5. Ja T5 nigdy nie miałem ale nie wiem czy się nie zdecyduje na lampę 6x54W bo ładnie pokryje 120 cm . I tu tez muszę mieć Lampe która będzie tuż nad zbiornikiem a nie 50 cm wyżej . Lampa Pacific Sun Althea  6x54W bardzo mi się podoba ale cena już mniej 

cris6

cris6

Temat zbiornika już jest zamknięty szukałem dość długo i nic na rynku nie ma z gotowych zestawów które mają cały sprzęt ładnie schowany np. Red Sea Reefer który jest jeszcze droższy i brak korony . Tak jak pisałem miałem Glossy i taki zbiornik mi odpowiada ze względu na jakość wykonania. 

Teraz mam temat oświetlenia miałem w poprzednim zbiorniku 2 x black python 160W . Od tamtej pory trochę czasu upłynęło i widzę że ceny  oświetlenia niestety nie spadły a za to tendencja jest do powrotu do T5. Ja T5 nigdy nie miałem ale nie wiem czy się nie zdecyduje na lampę 6x54W bo ładnie pokryje 120 cm . I tu tez muszę mieć Lampe która będzie tuż nad zbiornikiem a nie 50 cm wyżej . Lampa Pacific Sun Althea  6x54W bardzo mi się podoba ale cena już mniej 

cris6

cris6

Temat zbiornika już jest zamknięty szukałem dość długo i nic na rynku nie ma z gotowych zestawów które mają cały sprzęt ładnie schowany jest tylko Red Sea Reefer który jest jeszcze droższy i brak korony . Tak jak pisałem miałem Glossy i taki zbiornik mi odpowiada ze względu na jakość wykonania. 

Teraz mam temat oświetlenia miałem w poprzednim zbiorniku 2 x black python 160W . Od tamtej pory trochę czasu upłynęło i widzę że ceny  oświetlenia niestety nie spadły a za to tendencja jest do powrotu do T5. Ja T5 nigdy nie miałem ale nie wiem czy się nie zdecyduje na lampę 6x54W bo ładnie pokryje 120 cm . I tu tez muszę mieć Lampe która będzie tuż nad zbiornikiem a nie 50 cm wyżej . Lampa Pacific Sun Althea  6x54W bardzo mi się podoba ale cena już mniej 

cris6

cris6

Temat zbiornika już jest zamknięty szukałem dość długo i nic na rynku nie ma z gotowych zestawów które mają cały sprzęt ładnie schowany jest tylko Red Sea Reefer który jest jeszcze droższy i brak korony . Tak jak pisałem miałem Glossy i taki zbiornik mi odpowiada ze względu na jakość wykonania. 

Teraz mam temat oświetlenia miałem w poprzednim zbiorniku 2 x black python 160W . Od tamtej pory trochę czasu upłynęło i widzę że ceny  oświetlenia niestety nie spadły a za to tendencja jest do powrotu do T5. Ja t5 nigdy nie miałem ale nie wiem czy się nie zdecyduje na lampę 6x54W bo ładnie pokryje 120 cm . I tu tez muszę mieć Lampe która będzie tuż nad zbiornikiem a nie 50 cm wyżej . Lampa Pacific Sun Althea  6x54W bardzo mi się podoba ale cena już mniej 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.