Skocz do zawartości

Historia edycji

Blowy

Blowy

Posiadam zbiornik Marine Glossy 120 od kilku tygodni, zbiornik wykonany bardzo dobrze ale ma kilka wad. Korony w tym zbiorniku tak naprawdę nie ma, woda podnosi się na tyle wysoko, ze bez korony się nie obejdzie, musiałem od razu wykonać. Sump również do wymiany, jest po prostu za mały jak na ten zbiornik, również został zlecony. Hydraulika oparta jest na wężach i wszystko ok ale tych węży nie ma w zestawie. Znalazłem tylko jedną firmę w Polsce która sprzedała mi węże silikonowe o średnicy ponad 40mm które trzeba tam zamontować, innego rodzaju węży nie odważyłem się zastosować. W kominie jako sitko zastosowali po prostu spływ od basenu który zaciąga wodę dopiero od połowy komina.  Nie wiem czy zbiornik już posiadasz czy dopiero będziesz miał, jestem ciekaw twoich spostrzeżeń. Kupiłem go trochę w ciemno, bardzo mało informacji jest na ich temat. Nie jestem doświadczonym morszczakiem, koledzy z forum pomogli mi ten zbiornik przerobić na taki jaki powinien być od początku za takie pieniądze.

Blowy

Blowy

Posiadam zbiornik Marine Glossy 120 od kilku tygodni, zbiornik wykonany bardzo dobrze ale ma kilka wad. Korony w tym zbiorniku tak naprawdę nie ma, woda podnosi się na tyle wysoko, ze bez korony się nie obejdzie, musiałem od razu wykonać. Sump również do wymiany, jest po prostu za mały jak na ten zbiornik, również został zlecony. Hydraulika oparta jest na wężach i wszystko ok ale tych węży nie ma w zestawie. Znalazłem tylko jedną firmę w Polsce która sprzedała mi węże silikonowe o średnicy ponad 40mm które trzeba tam zamontować, innego rodzaju węży nie odważyłem się zastosować. W kominie jako sitko zastosowali po prostu spływ od basenu który zaciąga wodę dopiero od połowy komina.  Nie wiem czy zbiornik już posiadasz czy dopiero będziesz miał, jestem ciekaw twoich spostrzeżeń. Kupiłem go trochę w ciemno, bardzo mało informacji jest na ich temat.

Blowy

Blowy

Posiadam zbiornik Marine Glossy 120 od kilku tygodni, zbiornik wykonany bardzo dobrze ale ma kilka wad. Korony w tym zbiorniku tak naprawdę nie ma, woda podnosi się na tyle wysoko, ze bez korony się nie obejdzie, musiałem od razu wykonać. Sump również do wymiany, jest po prostu za mały jak na ten zbiornik, również został zlecony. Hydraulika oparta jest na wężach i wszystko ok ale tych węży nie ma w zestawie. Znalazłem tylko jedną firmę w Polsce która sprzedała mi węże silikonowe o średnicy ponad 40mm które trzeba tam zastosować, innego rodzaju węży nie odważyłem się zastosować. W kominie jako sitko zastosowali po prostu spływ od basenu który zaciąga wodę dopiero od połowy komina.  Nie wiem czy zbiornik już posiadasz czy dopiero będziesz miał, jestem ciekaw twoich spostrzeżeń. Kupiłem go trochę w ciemno, bardzo mało informacji jest na ich temat.

Blowy

Blowy

Posiadam zbiornik Marine Glossy 120 od kilku tygodni, zbiornik wykonany bardzo dobrze ale ma kilka wad. Korony w tym zbiorniku tak naprawdę nie ma, woda podnosi się na tyle wysoko, ze bez korony się nie obejdzie, musiałem od razu wykonać. Sump również do wymiany, jest po prostu za mały jak na ten zbiornik, również został zlecony. Hydraulika oparta jest na wężach i wszystko ok ale tych węży nie ma w zestawie. Znalazłem tylko jedną firmę w Polsce która sprzedała mi węże silikonowe o średnicy ponad 40mm które trzeba tam zastosować, innego rodzaju węży nie odważyłem się zastosować. Nie wiem czy zbiornik już posiadasz czy dopiero będziesz miał, jestem ciekaw twoich spostrzeżeń. Kupiłem go trochę w ciemno, bardzo mało informacji jest na ich temat.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.