Skocz do zawartości
Sygen

Ogłoszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może tutaj szanowni modowie napiszą mi czemu od ponad 51 godzin nie zatwierdzają mojego ogłoszenia,może niech mi któryś konkretnie napisze czy jest niezgodne z regulaminem bo z tego co analizowałem jest zgodne.Na prywatne wiadomości oczywiście nie odpisujecie a jeśli już to jest spychologia do kolejnego moda lub admina.Od dwóch dni zatwierdziliście już przynajmniej 7 ogłoszeń ale nie moje a jeden modów  nie wymienię który robi sobie prywatne wycieczki strasząc że będę teraz długo czekał.Czekałem te nieszczęsne 48 godzin jaki jest w regulaminie więc proszę się wywiązywać z regulaminu jeżeli również wymagacie od nas lub mi napisać czemu nie zaakceptowane.Pewnie temat zaraz zostanie usunięty bo nie wygodny.

10. Ze względu na często kontrowersyjne ogłoszenia, wymagające konsultacji bądź wyjaśnienia moderatorzy mają 48 godziny na ich zatwierdzenie lub odrzucenie. Dotyczy to wszystkich ogłoszeń.

img6.jpg.932bb67538240c15fc68bc1816504d5a.jpg

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na punkt regulaminu na który się powołałeś ogłoszenie zostało przesłane do administracji i właścicieli forum.

Masz rację że czas upłynął ale my zieloni nie mamy na to wpływu.

Przyczyna konsultacji to ilość wystawionych szczepek. Wątpliwość czy to ogłoszenie komercyjne.

Natomiast Twoje określenie że jeden z modów robił sobie osobiste wycieczki strasząc Cię będziesz teraz długo czekał na akceptację jest dla mnie obraźliwe i jeśli chcesz możemy upublicznić naszą korespondencję.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roman.P napisał:

Właśnie ze względu na punkt regulaminu na który się powołałeś ogłoszenie zostało przesłane do administracji i właścicieli forum.

Masz rację że czas upłynął ale my zieloni nie mamy na to wpływu.

Przyczyna konsultacji to ilość wystawionych szczepek. Wątpliwość czy to ogłoszenie komercyjne.

Natomiast Twoje określenie że jeden z modów robił sobie osobiste wycieczki strasząc Cię będziesz teraz długo czekał na akceptację jest dla mnie obraźliwe i jeśli chcesz możemy upublicznić naszą korespondencję.

sam wiesz co napisałeś,tutaj pierwsze z brzegu a jednak zaakceptowana a moje jednak nie czy jestem jakiś gorszy?

 


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sprawa gdy ktoś robi przycinkę korali w swoim akwarium lub rearanżację? Nawet głupie przypadkowe polamanie jakiegoś korala podczas czyszczenia może się zdarzyć a raczej wtedy nie klei się korala do pierwotnej postaci bo wyglądałby jak Frankenstein :)W regulaminie nie ma takiego zapisu, że trzeba napisać dlaczego tyle szczepek się ma. Chyba, że ja czegoś nie wiem lub nie doczytałem  :)

Edytowane przez wasiu692 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwku nikt nie jest gorszy nikt nie jest lepszy. Mam nadzieję iż niebawem nie będzie już dochodziło do takich sytuacji.

Jako moderatorzy jesteśmy od sprzątania - tak jak napisał Roman ogłoszenie wymagało konsultacji w związku z wątpliwościami jakie mieliśmy na poziomie moderatorskim. Za opóźnienie przepraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.