Skocz do zawartości

Historia edycji

Liquidator

Liquidator

Zakupiony mitrax chetnie zjada valonie. Jest dosyc spory i zauwazylem ze odrywa zielone kulki i je polyka.

 

Zauwazylem rowniez, ze gabki zaczely sie rozpuszczac a wraz z nimi 5 glowek acanthastrea lordhowensis. Nie jestem pewien gdzie tkwi problem. Mialem ta acane pol roku i dopiero teraz zaczela zanikac. Moje parametry:

ph - 7.7

no2 - 0

po4 - 0

no3 - 10 (dosyc wysokie)

kh - 9.5

ca - 490

mg - 1250

Dozuje ati essentials. Dodatkowo z reki leje jod, stront i aminokwasy. Acana stoi blizej dna. Swiece 4x 24W. Akwa ma wysokosc 50cm. 200L (280L w obiegu)

Liquidator

Liquidator

Zakupiony mitrax chetnie zjada valonie. Jest dosyc spory i zauwazylem ze odrywa zielone kulki i je polyka.

 

Zauwazylem rowniez, ze gabki zaczely sie rozpuszczac a wraz z nimi 5 glowek acanthastrea lordhowensis. Nie jestem pewien gdzie tkwi problem. Mialem ta acane pol roku i dopiero teraz zaczela zanikac. Moje parametry:

ph - 7.7

no2 - 0

po4 - 0

no3 - 10 (dosyc wysokie)

kh - 9.5

ca - 490

mg - 1250

Dozuje pomopa ati essentials. Dodatkowo z reki leje jod, stront i aminokwasy. Acana stoi blizej dna. Swiece 4x 24W. Akwa ma wysokosc 50cm. 200L (280L w obiegu)

Liquidator

Liquidator

Zakupiony mitrax chetnie zjada valonie. Jest dosyc spory i zauwazylem ze odrywa zielone kulki i je polyka.

 

Zauwazylem rowniez, ze gabki zaczely sie rozpuszczac a wraz z nimi 5 glowek acanthastrea lordhowensis. Nie jestem pewien gdzie tkwi problem. Mialem ta acane pol roku i dopiero teraz zaczela zanikac. Moje parametry:

ph - 7.7

no2 - 0

po4 - 0

no3 - 10 (dosyc wysokie)

kh - 9.5

ca - 490

mg - 1250

Dodatkowo z reki leje jod, stront i aminokwasy. Acana stoi blizej dna. Swiece 4x 24W. Akwa ma wysokosc 50cm. 200L (280L w obiegu)

Liquidator

Liquidator

Zakupiony mitrax chetnie zjada valonie. Jest dosyc spory i zauwazylem ze odrywa zielone kulki i je polyka.

 

Zauwazylem rowniez, ze gabki zaczely sie rozpuszczac a wraz z nimi 5 glowek acanthastrea lordhowensis. Nie jestem pewien gdzie tkwi problem. Mialem ta acane pol roku i dopiero teraz zaczela zanikac. Moje parametry:

ph - 7.7

no2 - 0

po4 - 0

no3 - 10 (dosyc wysokie)

kh - 9.5

ca - 490

mg - 1250

Dodatkowo z reki leje jod, stront i aminokwasy. Acana stoi blizej dna. Swiece 4x 24W. Akwa ma wysokosc 50cm. Lacznie 200L (280L w obiegu)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.