Skocz do zawartości
Przemek

Nietypowa sprawa - klubowicz potrzebuje pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtku, jak tam idzie zbiórka? Ile jeszcze pozostało do uzbierania?  

A Wy, ludziska dobrzy, poogladajcie, czego tam możecie kawałeczek odłamac w zbiorniku czy wyciągnąć z szafy niepotrzebnego i wystawcie to na targowisku dla Wojtka. Tu dyszka, tam dwie, im więcej tego będzie, tym szybciej ubieramy. 

Każdemu z nas, czy co gorsza, komuś z naszych bliskich (odpukać) może się coś w życiu przytrafić, więc powinniśmy się wzajemnie wspierać. Nawet, jeśli niespecjalnie siebie lubimy, ale przecież mamy wszyscy słoną krew i nie zostawimy "swojego" w biedzie ;) A Wojtek też nie siedzi z założonymi rękami, czekając na pieniądze z nieba czy z oceanu, tylko wyprzedaje wszystko, co ma cennego. 

Jest nas tutaj sporo morszczaków, 100 wpłat po 10 złotych to już jest 1000 złotych. Nie wstydzcie się wpłacać choćby po kilka złotych, bo jeśli 100 osób się zawstydzi i nie wplaci, to dłużej będzie trzeba zbierać. Wojtek nie będzie przecież podawał, ile kto dal, bo to nie ma znaczenia jaka jest kwota, ważne, żeby było jak najwięcej takich cegiełek.  

Może ten temat czyta zbyt mało osób, wiec proszę, podlinkujcie go w swoich tematach o waszych akwariach, w stopkach, podlinkujcie tez w ofertach sprzedaży na targowisku, wtedy wiadomość dotrze do większego grona posolonych. Ja również to zaraz zrobię.

Jestem pewna, że właściciele i moderatorzy bez problemu zaakceptują takie chwilowe "spamowanie" linkami w słusznej sprawie ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was koledzy i koleżanki. 

W mojej sprzedaży zostało tylko akwarium ze stelażem. Mam około miesiąc by dozbierać brakującą kwotę.

1. Akwarium 180x50x65cm (szyba 15mm) full optiwhite (każda szyba, tylne, przednie, boczne i dno są wykonane z optiwhite), komin z lewej strony +
Zabudowa meblowa - stelaż metalowy, zabudowany płytą OSB i meblową, szuflady na pełnym wysuwie. Wszystko zabezpieczone lakierem jachtowym, zero śladów gnicia, puchnięcia, rdzy, etc. Oświetlenie wewnątrz szafki sumpa LED. osobna komora na zasilanie elektryczne i sprzęty dzięki temu 100% pewności że nie uszkodzi się sprzęt pracujący pod akwarium.

CENA ZA CAŁY KOMPLET TERAZ za 1800zł !! Możliwość wysyłki - koszt około 300zł-400zł.

2. Ponownie MYCOSIDOL - Pan Foe niestety przez prawie 3 tygodnie nie daje oznak życia, umawia się, a jednak nie ma wpłaty. 
Więc do sprzedaży ponownie.

3. Duży XXL Chwytak do skały - 30zł (wersja premium kupiona w sklepie, można nim duże kawałki skałek przesuwać, radzi sobie bardzo dobrze)

ZAPRASZAM NAPRAWDĘ na temat sprzedaży - 

Podsumowanie Obecnie dotarło 28 wpłat. Dzięki Wam tę kwotę, którą dozbieraliście dla mnie do mojej rehabilitacji to 3943,39zł.
Ogromne podziękowanie dla p. Darek85 za taką wpłatę, byliśmy z moją mocno zszokowani. Oczywiście później podam pełną listę osób, którym mega mocno dziękuję.
 

Każda złotówka jak wspomniałem jest teraz dla mnie wyjątkowo ważna. I mam nadzieję, iż uda mi się z rodziną, z nano-reef i swoimi własnymi próbami oraz sprzedażą wymaganą kwotę zebrać.
Obecnie łącznie wszystko uzbieranego mam :  15504,99zł. 


Pozdrawiam
i jeszcze raz dziękuję za wsparcie i pomoc
Wojciech Bodnar

informacyjnie: dla przelewów z zagranicy, do numeru konta wystarczy dodać prefiks PL.

Dane na wpłatę :
Wojciech Bodnar
ul. jaromin 40/13
72-320 Trzebiatów
nr. konta : PL 93 1020 5095 0000 5502 0216 5991
w tytule napisać : rehabilitacja (ew. nick z nano-reef)

Już tuż tuż operacja, bo 18 lutego idę na operację, dłuższy czas mogę nie być dostępny na nano-reef, czasami zajrzę z telefonu. Z całej tej kwoty wpłaciłem już sporą zaliczkę dla centrum zdrowia i rehabilitacji, by mieć pewne miejsce, jednakże nadal mam na sprzedaż akwarium (stanowi to nie małą kwotę która jest mi potrzebna, a za akwarium wydałem w erybce 3500zł za samo szkło, zaś stelaż i zabudowa kosztowały mnie 2200zł, wszystko wygląda jak nowe, w akwarium jedna ryska z prawej strony, gdy ślimak wlazł mi pod czyścik czego się nie spodziewałem, później już czyścik wyciągałem z akwarium - chcę mniej niż połowę wartości, 1800zł za całość. Możliwość wysyłki kurierem na specjalnej palecie.

Nadal brakuje mi 5000 złotych jeszcze do rehabilitacji :(

 

Edytowane przez Pirotechnic (wyświetl historię edycji)

Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochani, długo nie było mnie na internecie. Pobyt w szpitalu był bardzo długi i ciągnął mi się strasznie.
Według lekarza, operacja się udała, napięcia mięśni i mocowania są teraz prawidłowo zamocowane, tak samo ścięgna. 
Jednakże mam nic nie podnosić, nie przedźwigać się i oszczędzać nogę minimum pół roku. 

Teraz od kolejnego poniedziałku trafiam na rehabilitację. Udało się sprzedać wszystko co posiadałem z akwarystyki, plus książki, sprzęty elektroniczne itp.
Brakuje mi tylko 3000zł do zapłaty i kombinuje jak koń pod górę by jeszcze tę małą kwotę zamknąć.

Za wszystkie dotychczasowe wpłaty, ciepłe słowa i rozmowy - nawet telefoniczne - ogromne dzięki !!!!!!

Postaram się w sobotę/niedziele spisać listę i wstawić w osobnym poście dodatkowe podziękowanie. Również dziękuję zespołowi Nano-Reef a także p.Przemkowi i p.Irminie za wsparcie, pomoc i możliwość skierowania prośby do Was drodzy posoleni towarzysze i towarzyszki.

Pozdrawiam "dochodząc" do zdrowia i mam nadzieję że niebawem będę biegać jak U.Bolt :D {prawie}


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki Waszej pomocy, pomocy znajomych, rodziny prawie udało się uzbierać pełną kwotę na koszty leczenia, na szczęście otrzymałem tzw. "raty" do spłaty już w samym ośrodku, dużo tego nie ma, ale się spłaci.

Pochwale się, wczoraj zacząłem chodzić bez kul, trochę wolno i lekko jeszcze kuśtykam, ale o własnych nogach.

Ogromne dzięki za okazane wsparcie, słowa no i teraz już jestem na swoich nogach. 
ogromne dzięki, i oby nikt nie miał takich wypadków. A wasze solniczki były piękną ozdobą :) Wasz posolony kolega Pirotechnic


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ensso

Życzę dalszych sukcesów w powrocie do pełnej sprawności! :robo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pirotechnic  Jak tam po 2 latach wygląda powrót do zdrowia? Wracasz może do hobby?

Tak coś mnie na odgrzebanie dawnego tematu wzięło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta historia ma dwie strony medalu! Już nie wspomnę gdzie ta lista opublikowana ? którą obiecywał ujawnić tych którzy mu pomogli!

Więcej nie napiszę aby nie wywołać niepotrzebnej GB.

Ale jak ktoś siedzi na zagranicznych forach, to się sam domyśli!

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.