Skocz do zawartości
Mini

Odpieniacz do 320l

Rekomendowane odpowiedzi

No witam. 

Mam takie pytanie jaki odpieniacz byście polecili do akwarium 320l plus sump 160l? Czy trzeba koniecznie brać większy? W obsadzie będą korale miękkie plus lps i 6-7 rybek średniej wielkości typu blazny i pterapogony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecam ATI PowerCone 250 iS DC. Zawsze lepiej wziąć ciut większy niż zalecają producenci, bo każdy swoje chwali. Dlatego warto patrzeć na to co producent podaje "od" niż "do"

Ja przy troszeczkę większym zbiorniku mam właśnie ten odpieniacz i naprawdę mogę polecić. Chodzi cichutko, troszeczkę miejsca zajmuje ale z pewnością robi robotę.


de1c89e836a1904c6acee4e1c5622207u1839a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ryzyk.fizyk napisał:

Witam.

Polecam ATI PowerCone 250 iS DC. Zawsze lepiej wziąć ciut większy niż zalecają producenci, bo każdy swoje chwali. Dlatego warto patrzeć na to co producent podaje "od" niż "do"

Ja przy troszeczkę większym zbiorniku mam właśnie ten odpieniacz i naprawdę mogę polecić. Chodzi cichutko, troszeczkę miejsca zajmuje ale z pewnością robi robotę.

Trochę Cię chyba poniosło kolego :).

Spokojnie wystarczy Deltec 1000i , Skimz Monzter 147 albo Bubble Magus A8 lub A9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o głośność ? Jakie polecilibyście ciche odpieniacze? Mam akwarium 1m od łóżka w pokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2019 o 19:02, Artur32 napisał:

Trochę Cię chyba poniosło kolego :).

Spokojnie wystarczy Deltec 1000i , Skimz Monzter 147 albo Bubble Magus A8 lub A9

A co sądzicie o nyos quantum 120?

Nie będzie za mały na takie akwarium? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.