Skocz do zawartości
Alfik1980

Zlot Ustoń 10-12.05.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się jeszcze przyznam, że w dzień zlotu na szybko ogarnęłam oświetlenie.  Podppięłam je pod wyłączniki czasowe, a jedną z chinek, która jest sterowana pierwszy raz zaprogramowalam (ustawiłam co godzinę jakich diod na ile procent ma się swiecic) nie mając pewności jak to zadziała.  Teraz dopiero sprawdzam efekty i Chinka sterowana działa super, druga  na wylaczniku vzasowym (biały kanał)gaśnie za wcześnie (poprawiłam). Ale generalnie jakoś się to dziala :D już nie będę musiała jak codzień dwa razy dziennie pstrykac wszystkich lamp ;) nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie ustawiłam, ale zlot dał mi kopa. Czekam na kolejny zlot, który da mi kopa do podpiecia dolewki i dozownika ballinga, bo te spęrzty też się kurzą w szafie, a ja z rąsi leję...

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz podziękowania z mojej strony dla sponsorów zlotu.

Dzięki za wsparcie i nagrody.

Aquaforest_logo_vector.png

duze na katalog.png

naklejka3dseafrags.jpg

tekstura4-oceanius-morszczyzna-radziechowy-akwarystyka-morska-bielsko-biala-zywiec-1-300x75.jpg.92ed0de2a31b53e28989cbbea64ad8ac.jpg

60547992_2374501136104325_5349443408538632192_n.jpg

Edytowane przez Alfik1980 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nik@ napisał:

Ja się jeszcze przyznam, że w dzień zlotu na szybko ogarnęłam oświetlenie.  Podppięłam je pod wyłączniki czasowe, a jedną z chinek, która jest sterowana pierwszy raz zaprogramowalam (ustawiłam co godzinę jakich diod na ile procent ma się swiecic) nie mając pewności jak to zadziała.  Teraz dopiero sprawdzam efekty i Chinka sterowana działa super, druga  na wylaczniku vzasowym (biały kanał)gaśnie za wcześnie (poprawiłam). Ale generalnie jakoś się to dziala :D już nie będę musiała jak codzień dwa razy dziennie pstrykac wszystkich lamp ;) nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie ustawiłam, ale zlot dał mi kopa. Czekam na kolejny zlot, który da mi kopa do podpiecia dolewki i dozownika ballinga, bo te spęrzty też się kurzą w szafie, a ja z rąsi leję...

Idź za ciosem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4f013e32487298ad47f3fb59ceb9


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ,fajnie było .Organizator mistrz .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka Zlotowa.

Dziękuje wszystkim uczestnikom i zapraszam za rok.

Do zobaczeniaDSC_5856.JPG.a740c630e0c90b3d0bd3736eb9a2ac1a.JPGDSC_5852.JPG.138f5bff41206a08ac753078589b156d.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie :)
Dochodzenie do siebie trochę mi zejdzie.
Przebieg zlotu był dość szybki i nie było mi dane każdego poznać - będzie cza nadrobić.
Kolega luft wpadał dziennie z Krakowa na śniadania - o innych porach chyba nikt go nie widział ;)
Legenda zlotu mówi, że@vdr był od piątku - ja go nie widziałem,
Organizator zlotu spisał się na medal, a jak już nie mógł, to żona godnie go zastąpiła - brawo !
Były tańce, był humor, były rozmowy o soleniu wody ale jak zawsze, smalec z trawy był niedobry :D

8da896f7c8db15db3a8acdfa8322b37c.jpg



"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiflu, mam nawet fotkę, jak się krzywisz przy jedzeniu [emoji38][emoji38][emoji38] Ja również dziękuję za wszystko - było fantastycznie. I wielki szacun dla organizatorów - wszystko było perfekcyjnie. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia [emoji846] Aaaa... Byłbym zapomniał - nic nie skrachciało [emoji1]

 

Ciekawe jak tam typ z Włocławka [emoji6] Jakby nie patrzył - niewejście jednego dnia dwukrotnie na Równicę i raz na Czantorię trochę zdrowia jednak zabiera [emoji1][emoji1][emoji1]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ ma się dobrze choć zmęczony. Robienie tylu szczepek paprotki, to jednak zabiera więcej zdrowia niż 3 niewejścia na szczyty. Każdy zlotowicz dostanie szczepkę, także spoko Dominika, dla Ciebie też będzie, Ant - ziemia też się robi, może nie 2, ale jeden litr na pewno. Roman, hepatus ma białe płetwy, brzuch niebieściutki jak powinien być, i nie odbieraj mu prawa do rozmnażania, to czasami nawet przyjemna rzecz. Szymon - mówiłem przecie, że tego zbiornika nie będę prezentował poza zlotem. To mógłby być za duży szok. Nie wszyscy są gotowi na to, żeby im się świat wywrócił do góry nogami, a wszystkie dotychczasowe dogmaty poszły na śmietnik. 

Do następnego - idę w kimę.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też dotarliśmy szczęśliwie do domu, ale sił już zabrakło by wczoraj cokolwiek robić i oddaliśmy się słodkiemu lenistwu ;) Dziś trudny powrót do pracy :/ Dzięki wszystkim za spotkanie i ja myślę - że nie za rok a jeszcze w tym roku powtórka "na drugą nóżkę" ;)  bo jakiś niedosyt mam ;) @Kiflu piątek piątkiem za to w sobotę nadgoniłem :P  

P.s U mnie też nic nie skrachciało :D
 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki piekne za zlot :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Alfik1980 napisał:

Fotka Zlotowa.

Dziękuje wszystkim uczestnikom i zapraszam za rok.

Do zobaczeniaDSC_5856.JPG.a740c630e0c90b3d0bd3736eb9a2ac1a.JPGDSC_5852.JPG.138f5bff41206a08ac753078589b156d.JPG

Wszyscy się na zdjęcia nie załapali, mam na myśli tych którzy na sportowo poszli na Czantorie :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma na zdjęciu jeszcze Włodka,Maćka,Krzyśka,Marka,Wojtka no i Ciebie Michał.Ale dla Ciebie fotka

Wysłane z mojego BV9000Pro-F przy użyciu Tapatalka
 

1.jpg

Edytowane przez Alfik1980 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie ominęło zdjęcie grupowe i losowanie [emoji42]
@inmar w tym czasie byłeś w obozie trzecim u stup góry Równica, jak by nie patrzeć jest to ostatni obóz przed atakiem szczytowym.

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image;s=1000x700

image;s=1000x700

image;s=1000x700

image;s=1000x700

Kilka zdjęć z wędrówki w góry i po górach :)

 

 

 

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał. |Co ma wspólnego ostatnia fotka (filmik) ze zlotem. Koniecznie chcesz spieprzyć kolejny temat w którym piszesz?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalzgierz1989 nie wiedziałem ,że @Nik@ miała taki zbiornik na Zlocie w pokoju. Z chęcią bym coś uciął, lub zabrał jakąś szczepkę. Edytuj proszę posta i usuń niepotrzebne wpisy, te tu dotyczą jedynie zlotu, a nie reklamy kogoś zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Alfik1980 napisał:

@michalzgierz1989 nie wiedziałem ,że @Nik@ miała taki zbiornik na Zlocie w pokoju. Z chęcią bym coś uciął, lub zabrał jakąś szczepkę. Edytuj proszę posta i usuń niepotrzebne wpisy, te tu dotyczą jedynie zlotu, a nie reklamy kogoś zbiornika.

Miałam, bo co to za zlot morszczaków bez solniczki :D

Panowie pomogli wnieść graty i wodę, 5 minut roboty i akwaryjko stało i świeciło.  Jedynie żałuję, że nie zdążyłam przed wyjazdem porzadnie domyć tego zbiorniczka, wyglądałoby ładniej na zdjeciu.

Celem było jak najbardziej komfortowe przechowanie zwierzaków, którymi wymienialismy się podczas zlotu w wąskiej grupie osób, ale kto się akurat "nawinął" to mógł sobie zobaczyć to akwaryjko. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alfik1980 na recepcję to się nie nadawało :D szyby niedomyte, lampa za duza i bez skał. Ale na kolejnym zlocie można coś pomyśleć ;)

Edit: koniecznie z paprotką od @Ironista będzie szał!

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nik@ - gratulacje , to była najszybciej stawiana solniczka jaką kiedykolwiek widziałem. 5 minut i akwarium z acroporami i NP gotowe. Było piękne bo morskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, chwialek napisał:

Nik@ - gratulacje , to była najszybciej stawiana solniczka jaką kiedykolwiek widziałem. 5 minut i akwarium z acroporami i NP gotowe. Było piękne bo morskie :)

Piotrek 5 minut to już z estetyką i wytartymi szybami ;) 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, podziwiałem i coś z niego dostałem. :)


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.