Skocz do zawartości
Alfik1980

Zlot Ustoń 10-12.05.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Inmar wytniemy wszywkę a w niedziele ci ją wszczepimy :D


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2019 o 16:22, Alfik1980 napisał:

 

Alfik1980 Ja cię najmocniej przepraszam ale sobie zapomniałem o tym na śmierć dopiero Anatol wczoraj mi przypomniał , jak tam wygląda sprawa z tym grillem

  

  

Edytowane przez rafalsmolik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Alfik1980 +1 (2.G ) - załatwione

2. chwiałek  + maqp  (2.G ) - załatwione

3. Kiflu +@krzlew (2.G ) - załatwione

4. JUKOS +1(2.G ) - załatwione 

5. michalzgierz1989 + Woju (2, G)- załatwione

6. Tomol+ Roman.P(2.G ) - załatwione

7. VDR (2,G)-załatwione

8. cezarycezary  standard jedynka ( 1,G )

9. AnT (1,G) ekonomiczny - załatwione

10. Nik@ (1,G) ekonomiczny - załatwione

11. Inmar - (1,G) ekonomiczny - załatwione

12. Ironista (1,G) jedynka standard - załatwione

13. baszurek (1,G)  jedynka standard - załatwione

14. Włodzimierz (1,G) jedynka ekonomiczna - załatwione

15. dla syna + 1 +2 dzieci (5,1 lat)  (3 , piakowy, G) - załatwione

16.dadario (1,G) w późniejszym czasie informacja czy Żona moja będzie na grillu

17. Garden + Ela + piątka bimbru (G)

18. argento +1 (G )

19. tomi1140+1 ( G)  

19. dadario (1,G) w późniejszym czasie informacja czy Żona moja będzie na grillu- załatwione

20. luft - dwójka ekonomiczna (w trakcie załatwiania)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[mention=31476]rafalsmolik[/mention] Tomka obecnie złapiesz najszybciej przez telefon ... 507647349 
Rodo nie obowiązuje? [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2019 o 10:34, Alfik1980 napisał:

Witam Was wszystkich.

Chciałbym zorganizować Zlot Morszczaków w Ustroniu w dniach 10-12.05.2019. W razie pytań mój numer telefonu 507647349 Tomek

 

Tomek sam podał kontakt w pierwszym poście - jak czytamy ? 

2 minuty temu, fresz33 napisał:

Rodo nie obowiązuje? emoji14.png

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Wiec ? 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A no rzeczywiście niedopatrzenie ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, fresz33 napisał:

A no rzeczywiście niedopatrzenie ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Za kare zostajesz wpisany na listę obecności i w niedzielę robisz nam śniadanie ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, VDR napisał:

Za kare zostajesz wpisany na listę obecności i w niedzielę robisz nam śniadanie ;)

Po zakrapianym wieczorze ze mną to Ty byś nie miał ochoty na jedzenie :P chyba że mało pijecie heh z miłą chęcią bym z Wami pogaworzył przy kieliszku ale w maju mam plan z małżonką pojechać trochę w innym kierunku. Dlatego też się nigdzie nie wpisywałem bo po co sobie robić nadzieje :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, fresz33 napisał:

Po zakrapianym wieczorze ze mną to Ty byś nie miał ochoty na jedzenie :P chyba że mało pijecie heh z miłą chęcią bym z Wami pogaworzył przy kieliszku ale w maju mam plan z małżonką pojechać trochę w innym kierunku. Dlatego też się nigdzie nie wpisywałem bo po co sobie robić nadzieje :P 

My pijemy dużo ale za to często ;)
Zrób niespodziankę małżonce - Ustroń jest bardzo ładny w maju ;)  A w tamtym kierunku zawsze można pojechać tydzień wcześniej lub później :D

P.s z tym piciem to oczywiście żarty - na zlotach nie ma czasu na picie ze względu na długie dyskusje akwarystyczne do rana. 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fresz33 napisał:

...  chyba że mało pijecie (...) :P 

@VDR  @kiflu @baszurek @Ironista zobaczcie, obrażają Szlachtę morską, Kara musi być, :whip ma szczęście chłop, że na Zlot nie przyjedzie :clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fresz33 napisał:

Po zakrapianym wieczorze ze mną to Ty byś nie miał ochoty na jedzenie :P chyba że mało pijecie heh z miłą chęcią bym z Wami pogaworzył przy kieliszku ale w maju mam plan z małżonką pojechać trochę w innym kierunku. Dlatego też się nigdzie nie wpisywałem bo po co sobie robić nadzieje :P 

I czym się przejmujesz, ja ide na zlot całą rodzinką, potem  15-22 lecę ponurkować trochę i jak wrócę w robocie mam sympozjum 23-24 maja. Dasz radę wpaść 

Edytowane przez dla syna (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, VDR napisał:

My pijemy dużo ale za to często ;)

P.s z tym piciem to oczywiście żarty - na zlotach nie ma czasu na picie ze względu na długie dyskusje akwarystyczne do rana. 

Dokładnie tak jest. Poza tym, alkohol pity z umiarem, nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach.:smile_approve::smile_approve::smile_approve:

Tylko tych dyskusji akwarystycznych jakoś sobie nie przypominam, wszystkie pozostałe jak najbardziej pamiętam. Hmmmm...dziwne nie:question::question::question:

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

[mention=8573]VDR[/mention]  [mention=6760]kiflu[/mention] [mention=13391]baszurek[/mention] [mention=12805]Ironista[/mention] zobaczcie, obrażają Szlachtę morską, Kara musi być, default_whip.gif ma szczęście chłop, że na Zlot nie przyjedzie default_smilieA10.gif

 

Włodziu, nic się nie martw - co się odwlecze, to nie uciecze [emoji14] Wcześniej, czy później się z gościem spotkamy i zasiądziemy w komisji [emoji1] Jacek, jako przewodniczący, przepyta Go szczegółowo z tajników mułapki [emoji1][emoji1][emoji1] A podczas egzaminu będziemy, oczywiście, mało pić [emoji38][emoji38][emoji38]

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zagryzać chleb z smalcem i ogórem kiszonym ;) 

A koledze Paprykarz   :D 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I zagryzać chleb z smalcem i ogórem kiszonym [emoji6] 

A koledze Paprykarz   [emoji3] 

Siur i ofkorz [emoji2]. Ze mną, tradycyjnie, przyjedzie niesmalec, czyli smalec, co się ze świnką nie wąchał [emoji14] Proszę, jeśli ktoś takowe posiada, o zabranie ogórków kwaszonych domowej roboty [emoji6]

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam we Wdzydzach jak poszliśmy na śniadanie,poprosiliśmy o jajecznicę,ale,że nie było jeszcze jajek to zamówiliśmy po piwie :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, inmar napisał:

Pamiętam we Wdzydzach jak poszliśmy na śniadanie,poprosiliśmy o jajecznicę,ale,że nie było jeszcze jajek to zamówiliśmy po piwie :clowning

E tam,  a pamiętasz jak Adama (Terax) robił jajecznice na śniadanko i popołudniu smażony Dorsz przez niego :czapkizgłów:)

 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znowu będzie co wspominać. :gathering: :animier:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam we Wdzydzach jak poszliśmy na śniadanie,poprosiliśmy o jajecznicę,ale,że nie było jeszcze jajek to zamówiliśmy po piwie default_smilieA10.gif

Marek, sam chyba nie powinieneś być zdziwiony, że jajek jeszcze nie było, skoro była taka godzina, że kury jeszcze spały [emoji38]

A w takiej sytuacji zawsze można zorganizować śniadanie mistrzów [emoji14]

 

A właśnie - a propos owego śniadania, tak mi się przypomniało [emoji1][emoji1][emoji1]

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych waszych postów moja wątroba stwierdziła że nie jedzie ;) A ogórków to mogę przywieźć sporo jak lubicie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maqp - wątrobie też się coś od życia należy, niech sobie zostanie w domu i odpocznie [emoji1] Ważne, żebyś Ty się zjawił, no i co by ogórki byli [emoji1]

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy wspomnieć, że mamy  też tyle koksu ile potrafimy unieść a z kranów leci dżony wolker a jak będzie ktoś chciał iść do muzeum lotnictwa to pójdzie do muzeum lotnictwa.

A jak ktoś będzie chciał murzynkę, to któryś z chłopaków się przemaluje czarną farbą :D

Życie :D

CO NA ZLOCIE ZOSTAJE NA ZLOCIE.

 

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.