Skocz do zawartości

Historia edycji

Dareklisc

Dareklisc

Testy ważne do 2020 robiłem 2 razy dla pewności. Narazie nie będę kombinować jak będę miał po drodze to sprawdzę wodę w jakimś akwarystycznym. A zasolenie robię refraktometrem. Kalibrowalem na Rodi.

Jedyne co to Milka coś grymasi i czasami ma znaczna część polipów zamknięta.

Zoa też srednio zadowolone są ale tu z tego co mi wszyscy mówią to przez 0 azotany (według saliferta). Karmie 2-3 razy w tygodniu reef roids.

Euphylie widać że zadowolone na tej z zielonymi tipami pokazały się 3 główki jakieś 3 tygodnie temu ale stoją w miejscu nic nie rosną. 

W czerwcu wpadną 2 małe błazny albo 2 jakieś podobne rozmiarowo ryby. 

Po tych 3 miesiącach wyklarowała mi się wizja tego co chce mieć w akwarium , jedna strona akwarium to będą euphylie (w sumie jeszcze 3-4 chciałbym dopaść) każda inna poza glabrescen bo podobno tylko ta parzy korale z swojej rodziny. 

Piasek zostanie ale będę go powolutku przesuwać do tylu bo marzy mi się dywan na dnie ale jeszcze nie bardzo wiem co się nada żeby fajnie rosło pod moimi ledami, mam montipore talerzowa zobaczę jak ona sobie będzie radzić ale wolałbym coś bardziej kolorowego. Narazie szukam inspiracji :)

Dareklisc

Dareklisc

Testy ważne do 2020 robiłem 2 razy dla pewności. Narazie nie będę kombinować jak będę miał po drodze to sprawdzę wodę w jakimś akwarystycznym.

Jedyne co to Milka coś grymasi i czasami ma znaczna część polipów zamknięta.

Zoa też srednio zadowolone są ale tu z tego co mi wszyscy mówią to przez 0 azotany (według saliferta). Karmie 2-3 razy w tygodniu reef roids.

Euphylie widać że zadowolone na tej z zielonymi tipami pokazały się 3 główki jakieś 3 tygodnie temu ale stoją w miejscu nic nie rosną. 

W czerwcu wpadną 2 małe błazny albo 2 jakieś podobne rozmiarowo ryby. 

Po tych 3 miesiącach wyklarowała mi się wizja tego co chce mieć w akwarium , jedna strona akwarium to będą euphylie (w sumie jeszcze 3-4 chciałbym dopaść) każda inna poza glabrescen bo podobno tylko ta parzy korale z swojej rodziny. 

Piasek zostanie ale będę go powolutku przesuwać do tylu bo marzy mi się dywan na dnie ale jeszcze nie bardzo wiem co się nada żeby fajnie rosło pod moimi ledami, mam montipore talerzowa zobaczę jak ona sobie będzie radzić ale wolałbym coś bardziej kolorowego. Narazie szukam inspiracji :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.