Skocz do zawartości
Behemot2006

49 litrowa wawelska kostka

Rekomendowane odpowiedzi

Dino pokonane .... samo przyszło samo poszło jedyne to mniej ciut karmiłem.

na dzień po podmianie dzisiejszy parametry ok - poniżej wyniki testów tuż przed podmiana:

No3 <5

PO4 - 0

Zasolenie - 1.024

pH - 8

KH - 7,3

Ca - 410

Mg - 1450

Poza tym zauważyłem wężowidło i chyba aiptasie, która się pokazała wraz z ostatnimi nabytkami :/ chyba wundermani znów zagości w akwa. 

Ze zmian w życiu - doszły dwa ślimaki - kopiący i na glony oraz rozgwiazda piaskowa. Błazenki wyszły z ospy, której się nabawiły po aklimatyzacji a mitrax przeszedł wylinkę. 

Najfajniejsze co sprawia ze micha się cieszy non stop to nowe światełko - zawitała AI Prime HD i różnica jest kolosalna.

Ponizej poglądowe zdjęcie stanu na koniec lutego :) wieczorem i rano przy naturalnym świetle - zielono jak na razie :)

 

69C3E0A7-A5F6-4119-BAE0-4EB588034815.jpeg

27_02.jpg

Edytowane przez Behemot2006 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tarmixsos92 napisał:

Czy obsadę rybną chcesz powiększać jeszcze

Chciałem, ale nie jest to dobry pomysł, przynajmniej na najbliższy miesiąc dwa - troszkę mi czasami wariuje No3 i chciałbym, żeby się to uspokoiło. Odpieniacz jest, więc coś tam pewnie się zmieści pod kątem uciągnięcia tego biologicznie, ale pytanie co byłoby śliczne, kolorowe i nie męczyłoby się w 50 litrach? A poza tym koralowce też urosną i zajmą dużą część zbiornika. Sugestie mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolorowych ryb chyba nie mam pomysłów ale u mnie na pierwszy rzut idzie pterapogon już ma kwarantannę od 2 tygodni i czeka na transport do nowego domku. Za tydzień powinien zawitać. Ale jeśli chcesz coś bardziej kolorowego to jest wersja piżamowa bardziej kolorowy ale już kształt płetw trochę inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.