Skocz do zawartości
michalzgierz1989

XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne Pet Fair w Łodzi 13-15.09.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Lista wystawców jest jeszcze ustalana, ale na bieżąco będę temat aktualizował wspólnie z magazynem akwarium z organizujemy wystawę akwarystyczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wystawców akwarystycznych Zoolek, Aquael, Tropical kompletna lista będzie na stronie http://www.targi.lodz.pl/targi/337-xvii-miedzynarodowe-targi-zoologiczne-pet-fair/aktualnosci/

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te targi odbywają się w Bydgoszczy a nie jak to jest w temacie w Łodzi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomekr21 napisał:

Te targi odbywają się w Bydgoszczy a nie jak to jest w temacie w Łodzi?

 

są to 2 różne imprezy.

W Łodzi nie zabraknie również marki Maxspect z czynną ekspozycją, gdzie na miejscu będzie można zobaczyć i sprawdzić sprzęt w akcji.

Targi w Łodzi obok targów w Nadarzynie to największe imprezy branżowe w Polsce. Także warto odwiedzić

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie w Nadarzynie to tylko ceny biletów są na wysokim poziomie, mam nadzieję że w Łodzi będzie lepiej. 

P. 


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2019 o 22:01, piotr7 napisał:

W mojej ocenie w Nadarzynie to tylko ceny biletów są na wysokim poziomie, mam nadzieję że w Łodzi będzie lepiej. 

P. 

Jak będziesz śledził FB Łódzkiego stowarzyszenia Akwarystów i Terrarystów, to są konkursy w których do wygrania są wejściówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video relacja z targów, wczoraj był bardzo mały ruch, ale też głupota robienie dwóch imprez targowych w jednym czasie co odbija się zwykle na frekwencji w dobie internetu na dwóch imprezach. 

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał zobaczyć transmisję na żywo z Wykładów to jest dostępna na YT  

 

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.