Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie. 

AKWARIUM : 35x35x35

ŚWIATŁO : LED Piko nano Cree 30W

FILTRACJA: FZN3 w nim wata + MicroBacter Lattice

CYRKULACJA: JVP110

SÓL: AF Probiotic reef Salt

BAKTERIE : Bio S , specjal blend  

SKAŁA : Sucha 5kg 

TESTY: NO3 , PO4 

WODA : RO DI 100 % świeża 

PIACH: blue treasurce coral 5 kg ( pewnie mniej włożę  czekam aż przyjdzie paczka ) 

Teraz pytanie odnośnie skały czy mogę odrazu do akwarium zalać zasolić bakterie i start ? I czy może pochodzić bez lampy z tydzień dwa jak zacznie dojrzewać bo czekam do 5 marca ma być 

 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie. 

AKWARIUM : 35x35x35

ŚWIATŁO : LED Piko nano Cree 30W

FILTRACJA: FZN3 w nim wata + MicroBacter Lattice

CYRKULACJA: JVP110

SÓL: AF Probiotic reef Salt

BAKTERIE : Bio S , specjal blend  

SKAŁA : Sucha 5kg 

TESTY: NO3 , PO4 

PIACH: blue treasurce coral 5 kg ( pewnie mniej włożę  czekam aż przyjdzie paczka ) 

Teraz pytanie odnośnie skały czy mogę odrazu do akwarium zalać zasolić bakterie i start ? I czy może pochodzić bez lampy z tydzień dwa jak zacznie dojrzewać bo czekam do 5 marca ma być 

 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie. 

AKWARIUM : 35x35x35. 

 SWIATŁO: LED 30W CREE PIKO NANO 

                                                FILTRACJA: Kaskada FZN3   a w nim MicroBacter Lattice  500 ml      CYRKULACJA: JVP 110                      SÓL : AF Probiotic reef Salt                BAKTERIE : Bio S , Special blend.       SKAŁA : sucha z erybki                       PODŁOŻE: Blue treasure premium            coral sand                                     TESTY WODY: teraz PO4 ,NO 3 , miernik tds 3 , refraktometr ATC.       Teraz mam pytanie bo czekam za lampa jeszcze ma być do 5 marca bo z aliexpres idzie czy jak wystartuje w nowym tyg bez światła nic się nie stanie jeśli pochodzi jakoś tydzień bez lampy ? I skala ma być w poniedziałek czy moczyć ja w RO czy mogę odrazu do akwa zasolić bakterie i startować? 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie. AKWARIUM : 35x35x35.                    SWIATŁO: LED 30W CREE PIKO NANO                                                  FILTRACJA: Kaskada FZN3   a w nim MicroBacter Lattice  500 ml      CYRKULACJA: JVP 110                      SÓL : AF Probiotic reef Salt                BAKTERIE : Bio S , Special blend.       SKAŁA : sucha z erybki                       PODŁOŻE: Blue treasure premium            coral sand                                     TESTY WODY: teraz PO4 ,NO 3 , miernik tds 3 , refraktometr ATC.       Teraz mam pytanie bo czekam za lampa jeszcze ma być do 5 marca bo z aliexpres idzie czy jak wystartuje w nowym tyg bez światła nic się nie stanie jeśli pochodzi jakoś tydzień bez lampy ? I skala ma być w poniedziałek czy moczyć ja w RO czy mogę odrazu do akwa zasolić bakterie i startować? 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie.                                                       AKWARIUM : 35x35x35.                    SWIATŁO: LED 30W CREE PIKO NANO                                                   FILTRACJA: Kaskada FZN3   a w nim MicroBacter Lattice  500 ml               CYRKULACJA: JVP 110                      SÓL : AF Probiotic reef Salt                BAKTERIE : Bio S , Special blend.                                           i      SKAŁAcha z erybki                         PODŁOŻE: Blue treasure premium            coral sand                                     TESTY WODY: teraz PO4 ,NO 3 , miernik tds 3 , refraktometr ATC.       Teraz mam pytanie bo czekam za lampa jeszcze ma być do 5 marca bo z aliexpres idzie czy jak wystartuje w nowym tyg bez światła nic się nie stanie jeśli pochodzi jakoś tydzień bez lampy ? I skala ma być w poniedziałek czy moczyć ja w RO czy mogę odrazu do akwa zasolić bakterie i startować? 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie.                                                       AKWARIUM : 35x35x35.                     SWIATŁO: LED 30W CREE PIKO NANO                                          FILTRACJA: Kaskada FZN3   a w nim MicroBacter Lattice  500 ml    CYRKULACJA: JVP 110                    SÓL : AF Probiotic reef Salt              BAKTERIE : Bio S , Special blend.    SKAŁA : sucha z erybki                         PODŁOŻE: Blue treasure premium            coral sand                                     TESTY WODY: teraz PO4 ,NO 3 , miernik tds 3 , refraktometr ATC.       Teraz mam pytanie bo czekam za lampa jeszcze ma być do 5 marca bo z aliexpres idzie czy jak wystartuje w nowym tyg bez światła nic się nie stanie jeśli pochodzi jakoś tydzień bez lampy ? I skala ma być w poniedziałek czy moczyć ja w RO czy mogę odrazu do akwa zasolić bakterie i startować? 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie.                                                AKWARIUM : 35x35x35.                  SWIATŁO: LED 30W CREE PIKO NANO                                FILTRACJA: Kaskada FZN3   a w nim MicroBacter Lattice  500 ml    CYRKULACJA: JVP 110                    SÓL : AF Probiotic reef Salt              BAKTERIE : Bio S , Special blend.    SKAŁA : sucha z erybki                     PODŁOŻE: Blue treasure premium            coral sand                                      TESTY WODY: teraz PO4 ,NO 3 , miernik tds 3 , refraktometr ATC.       Teraz mam pytanie bo czekam za lampa jeszcze ma być do 5 marca bo z aliexpres idzie czy jak wystartuje w nowym tyg bez światła nic się nie stanie jeśli pochodzi jakoś tydzień bez lampy ? I skala ma być w poniedziałek czy moczyć ja w RO czy mogę odrazu do akwa zasolić bakterie i startować? 

IMG_20190215_145458~2.jpg

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam. Pomału dobiega czas startu mojej kostki. Część już jest pozostała część zamówiona wysłana lada chwila będzie na miejscu. Temat już zakładam bo będę miał kilka pytań już przed startem ale teraz trochę o sprzęcie.                                                 AKWARIUM : 35x35x35.                     SWIATŁO: LED 30W CREE PIKO NANO                                FILTRACJA: Kaskada FZN3   a w nim MicroBacter Lattice  500 ml    CYRKULACJA: JVP 110                    SÓL : AF Probiotic reef Salt              BAKTERIE : Bio S , Special blend.    SKAŁA : sucha z erybki                     PODŁOŻE: Blue treasure premium            coral sand                                      TESTY WODY: teraz PO4 ,NO 3 , miernik tds 3 , refraktometr ATC.       Teraz mam pytanie bo czekam za lampa jeszcze ma być do 5 marca bo z aliexpres idzie czy jak wystartuje w nowym tyg bez światła nic się nie stanie jeśli pochodzi jakoś tydzień bez lampy ? I skala ma być w poniedziałek czy moczyć ja w RO czy mogę odrazu do akwa zasolić bakterie i startować? 

IMG_20190215_145458~2.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.