Skocz do zawartości
adrianguzik

Zakupy w sklepie zoa w katowicach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałby się podzielić z wami pozytywnymi opiniami na temat sklepu e zoa w Katowicach. Od jakiegoś czasu robię tam zakupy i jestem bardzo zadowolony z zakupu czy to rybek czy koralowcow oraz z podejście sprzedawcow(właścicieli) oferują bardzo pomocna fachowa wiedzę na temat tego co robi. Czy ktoś z was kupował coś w sklepie e zoa? Jakie są wasze opinie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sklep na slasku. Tylko tam kupuje zycie i czesc chemii.

Ceny az smiesznie niskie patrzac na konkurencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi si zdarzyło kupić korale u tej Pani ,wszystko ok ,miła obsługa ,ale z tymi najlepszymi cenami bym nie przesadzał :rolleyes:


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wolę zapłacić więcej a mieć życie po kwarantanie które np wcina mrożonki i nie ma problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tymi cenami :)

śmiesznie niskie czy wyższe od konkurencji ? bo już sam nie wiem
 


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są ceny normalne sam zasugerowałes o tych najlepszych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem e rybka i aquario i dziękuję postoje. Jedyny sklep w którym niema czary mary.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I obsługa super i ceny niskie :) Jakby nie patrzeć to jest sklep i nikt nie będzie pracował za miskę ryżu  :P 

pogadać można i z właścicielami i innymi kupującymi, pooglądać świetne LPS-y i kupić  w bardzo dobrych cenach. Jeśli życie to tylko tam.


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam, byłem i przy zakupie gratis się znalazł. Miła atmosfera wrócę z pewnością.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mają w ofercie tylko to co na stronie czy coś ponad to?


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maj co chwilę dostawy Ryb i koralowcow po kwarantanie na stronie nie nadąża wstawiać. Byłem dziś po rybki i gratis się znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadzwonić i zapytać.  W sklepie jest więcej zwierzaków, niż na stronie, bo właściciele większość dnia spędzają w sklepie i nie nadązają aktualizować strony.

Ja bardzo często odwiedzam Ewę w godzinach mocno późnego popołudnia i nigdy nie jestem tam sama, zawsze są klienci i tworzy się taka fajna, kameralna okazja do pogawędki o akwarium. Nie znam tego gościa czy kobiety, a jednak nawiązuje się rozmowa, pokazujemy sobie fotki z akwarium, rozmawiamy o zwierzętach,  parametrach, problemach, a obowiązkowa dla mnie pozycja, to nakarmic borsuka, mieszkającego w zbiorniku szczepkowym.  Na tyle już znam sklep i wlascicieli, że wiem, gdzie jest pokarm, nie pytam, czy moge i faux pas popełniam, kiedy się zagadam i nie nakarmię borsuka :) nie, żeby glodowal, bo jest grubiutki, ale zawsze przypłynie się przywitać i odrobine płatkow zawsze ode mnie z reki zje :)

Często jest to po godzinach pracy sklepu. Choć ja do dziś nie wiem, w jakich godzinach w zasadzie sklep pracuje :)bo godziny sa płynne, zaleznie od potrzeb klientow i dyspozycyjnosci wlascicieli, ktorzy staraja sie dopasowac do sytuacji, na ile tylko mogą. Bywalo, ze wychodzilam po 18tej, a Ewa zostawala, bo jeszcze była umówiona z klientami.  

Jak chcę wpaść późnym popołudniem, to dzwonie i pytam. Jak dziś nie da rady po 17tej, to umawiam się na jutro czy pojutrze. 

Warto zadzwonić, zapytać, może się nawet udać zamówić wymarzonego zwierzaka, którego nie ma w sklepie, choć nie jest to do końca zależne od właścicieli, tylko od dostępności tych zwierząt w hurtowniach.

To taki sklep "z duszą" :)

 

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza to co napisała Nik@ zawsze dzwonię i umawiam się z Panią ewa zawsze pobyt w sklepie trwa długo w miłej atmosferze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobra kawa zawsze się znajdzie :)

 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nik@ napisał:

Najlepiej zadzwonić i zapytać. Często jest to po godzinach pracy sklepu. Choć ja do dziś nie wiem, w jakich godzinach w zasadzie sklep pracuje :)

 

Chyba nawet właściciele nie wiedzą w jakich godzinach sklep pracuje, bo kiedy się nie zadzwoni wtedy można przyjechać :)

Edytowane przez Danielj (wyświetl historię edycji)

90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie kupuje głównie tam, pewność kwarantanny, syfu nie sprzedają, ceny naprawdę spoko tudzież gratisa się dostanie. Atmosfera rodzinna , pyszna kawa przeważnie na wejściu ale podejście Pani Ewy powoduje , że wracam tu non stop w odróżnieniu od innej Pani szefowej u konkurencji i temat tu ucinam :) Oosobiście Polecam!


7ffd65dd2ba18b46b0eedaa53030f743u908a788.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam, że sklep super. Ceny dobre no i czasem można wyjątkowe okazy dostać i to o praktycznie każdej porze dnia i nocy;) po wcześniejszym ustaleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep warty polecenia. Niestety wszystkiego do akwarium się tam nie kupi, ale atmosfera niepowtarzalna. Wiele życia kupowałem w różnych sklepach na śląsku, ale z  życia tam kupionego mam największą satysfakcję.

Edytowane przez Geralt (wyświetl historię edycji)

Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.