Skocz do zawartości

Historia edycji

vunpepic

vunpepic

W dniu 13.03.2019 o 21:55, dadario napisał:

Tylko wtedy niestety nie zmieści się woda z zrzutu...
 

Moim zdaniem nie trać miejsca na podwójne szyby, w tak małym sumpie nie mają one żadnych plusów. 
Tunze wymaga wysokiego poziomu wody co niestety utrudnia znacznie sprawę, jeśli jeszcze go nie masz, poszukaj czegoś pierwotnie do sumpa, Twistmana 100 albo czegoś podobnego. Jeśli go masz, to weź pod uwagę, że różnica w poziomach wody spowoduje chlupanie...
 

Przemyśl czy potrzebujesz 3komór, bo wystarczyło by zrobić 2. Jedna na odpieniacz a jedna na siporax z pompą obiegową...

A dlaczego ma nie przyjac ?, woda splynie do ostatniej komory. Mam 2 zbiorniki jeden 450l a drugi 220l i nie mam problemu z przyjeciem wody. Ustawiasz odpowiedni poziom wody w ostaniej komorze i po sprawie.

vunpepic

vunpepic

W dniu 13.03.2019 o 21:55, dadario napisał:

Tylko wtedy niestety nie zmieści się woda z zrzutu...
 

Moim zdaniem nie trać miejsca na podwójne szyby, w tak małym sumpie nie mają one żadnych plusów. 
Tunze wymaga wysokiego poziomu wody co niestety utrudnia znacznie sprawę, jeśli jeszcze go nie masz, poszukaj czegoś pierwotnie do sumpa, Twistmana 100 albo czegoś podobnego. Jeśli go masz, to weź pod uwagę, że różnica w poziomach wody spowoduje chlupanie...
 

Przemyśl czy potrzebujesz 3komór, bo wystarczyło by zrobić 2. Jedna na odpieniacz a jedna na siporax z pompą obiegową...

A dlaczego ma nie przyjac ?, woda splynie do ostatniej komory. Mam 2 zbiorniki jeden 450l a drugi 220l i nie mam problemu z przyjeciem wody. Ustwiasz odpowiedni poziom wody w ostaniej komorze i po sprawie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.