Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Ja miałem bardzo mało ślimaków i odrywałem każdego, którego zauważyłem. Od kiedy mam krewetki czyszczące i debeliusa to w akwarium nie widziałem ślimaków osiadłych. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy po prostu krewetki się nimi zajęły. w sumpie ślimaki widuję dalej. niedużo, ale są. To znaczy, że coś je w głównym musi pałaszować.

katani

katani

Ja miałem bardzo mało ślimaków i odrywałem każdego, którego zauważyłem. Od kiedy mam krewetki czyszczące i debeliusa to w akwarium nie widziałem ślimaków osiadłych. Nie wiem cyz to zbieg okoliczności, czy po prostu krewetki się nimi zajęły. w sumpie ślimaki widuję dalej. niedużo, ale są. To znaczy, że coś je w głównym musi pałaszować.

katani

katani

Ja miałem bardzo mało ślimaków i odrywałem każdego, którego zauważyłem. Od kiedy mam krewetki czyszczące i debeliusa to w akwarium nie widziałem ślimaków osiadłych. Nie wiem cyz to zbieg okoliczności, czy po prostu krewetki się nimi zajęły. w sumpie ślimaki widuję dalej. niedużo, ale są. To znaczy, że coś je w główmym musi pałaszować.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.