Skocz do zawartości

Historia edycji

piotr07

piotr07

50 minut temu, Steron napisał:

Polecam grupę na facebooku: AntCenter forum. Miałem lasius niger ponad 2 lata, ale wyrosły mi z formikarium więc je wypuściłem na wolność - niedawno. Jest dużo ciekawych informacji w necie i nawet sporo sklepów branżowych. Masz też wiele ciekawych filmów i poradników na youtubie.

Wiem, na YT oglądam różne poradniki oraz forum formicopedia. Zrobiłem sobie gniazdo korkowe. Niestety, proces przepoczwarzenia się flavusów to 1,5-2mies. ,czyli straaasznie długo. Królowa po miodku ma już 25-30 jajek. 

piotr07

piotr07

33 minuty temu, Steron napisał:

Polecam grupę na facebooku: AntCenter forum. Miałem lasius niger ponad 2 lata, ale wyrosły mi z formikarium więc je wypuściłem na wolność - niedawno. Jest dużo ciekawych informacji w necie i nawet sporo sklepów branżowych. Masz też wiele ciekawych filmów i poradników na youtubie.

Wiem, na YT oglądam różne poradniki oraz forum formicopedia. Zrobiłem sobie gniazdo korkowe. Niestety, proces przepoczwarzenia się flavusów to 1,5-2mies. ,czyli straaasznie długo. Królową po miodku ma już 25-30 jajek. 

piotr07

piotr07

27 minut temu, Steron napisał:

Polecam grupę na facebooku: AntCenter forum. Miałem lasius niger ponad 2 lata, ale wyrosły mi z formikarium więc je wypuściłem na wolność - niedawno. Jest dużo ciekawych informacji w necie i nawet sporo sklepów branżowych. Masz też wiele ciekawych filmów i poradników na youtubie.

Wiem, na YT oglądam różne poradniki oraz forum formicopedia. Zrobiłem sobie gniazdo korkowe. Niestety, proces przepoczwarzenia się flavusów to 1,5-2mies. ,czyli straaasznie długo. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.