Skocz do zawartości
klocek1973

Witam czy to okrzemki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich serdecznie mam nowy  50 dniowy zbiorniczek. Od tygodnia  sztuczna skalka i pich zaszly chyba okrzemkami .Moje pytanko zostawic i czekac czy czyscic to z tej skaly itd . Pozdrawiam wszyskich i czekam na jakies podpowiedzi

IMG_20190405_082910.jpg

IMG_20190405_082540.jpg

IMG_20190405_082510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich serdecznie mam nowy  50 dniowy zbiorniczek. Od tygodnia  sztuczna skalka i pich zaszly chyba okrzemkami .Moje pytanko zostawic i czekac czy czyscic to z tej skaly itd . Pozdrawiam wszyskich i czekam na jakies podpowiedzi
IMG_20190405_082910.jpg.ad93fc83dddfca2cacc66e550c5c936d.jpg
IMG_20190405_082540.jpg.da76607137df4be3519bbe0de86d337c.jpg
IMG_20190405_082510.jpg.cca221276b8d7e88f155d601486c2667.jpg
Tak okrzemki. Zostaw samo dojdzie do siebie. Ja też mam tylko gorzej to wygląda[emoji23] samo przyszło i samo pujdzie.

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapijać browarem i cieszyć się jak dojrzewa :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą. Nie będzie pokarmu (krzemu) w wodzie to same zdechną i będzie czysto. Sam obecnie czekam aż mi się zacznie dojrzewanie :)


f22da1d83b99c24f242adfcbdd247fd5u1790a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włókninę bym wsadził do sumpa jesli jeszcze jej nie masz. Okrzemki będą się na niej zbierać i przyspieszy to ich pozbycie się z obiegu.

Edytowane przez human_87
literówka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, human_87 napisał:

Włókninę bym wsadził do sumpa jesli jeszcze jej nie masz. Okrzemki będą się na niej zbierać i przyspieszy to ich pozbycie się z obiegu.

Okrzemki siedzą tam gdzie jest światło i włóknina ich nie wyłapie. Przyspieszyć i pomóc może tylko sera silicate clear... albo ta tańsza opcja czyli cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.