Skocz do zawartości
ILUZJONISTA

Dodawanie tematów na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś łaskawie zaakceptować moje dwa posty w dziale Targowisko bo czekam od ponad 20 godzin i nic się nie dzieje. W tym czasie inne posty są akceptowane.

I gdzie tu jest jakaś lista moderatorów aby wiedzieć do kogo napisać?

Pozdrawiam

Marcin


2cacc2e5b32ec2346ce6b46039b7f7acu1292a15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać może ogłoszenie do 48h(tak mi się wydaje, że jest w regulaminie) a skoro się nie pojawia to być może coś jest z nim nie tak... Co do Modów... Nie ma... Jest Tester od czasu do czasu ale to wszystko. Więc powodzenia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałeś w sumie 3 ogłoszenia zamiast zamieścić wszystko w 1 poście, poza tym w tych ostatnich dwóch prawdopodobnie nie wyswietlają się zdjecia - nie jestem pewna, bo jeszcze nie sprawdzałam na innych przeglądarkach ale skoro widzę pozostałe a Twoich nie to może byc z nimi jakis problem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Irmina napisał:

dodałeś w sumie 3 ogłoszenia zamiast zamieścić wszystko w 1 poście, poza tym w tych ostatnich dwóch prawdopodobnie nie wyswietlają się zdjecia - nie jestem pewna, bo jeszcze nie sprawdzałam na innych przeglądarkach ale skoro widzę pozostałe a Twoich nie to może byc z nimi jakis problem....

Wyświetlają mi się zdjęcia. Dodałem trzy różne ponieważ dotyczą różnych korali. Nie jest to zabronione. 

Jeśli jednak komuś nie odpowiada to w jaki sposób dodaje ogłoszenia wypadałoby odezwać się i zasugerować poprawę a nie czekam jak jakiś deb..l i zastanawiam co jest nie tak. Proszę o dodanie tematów na targowisku lub jakaś informację na PW co mam poprawić. Sprawa jest dość pilna bo treść ogłoszeń jest ważna do poniedziałku godziny około 13


2cacc2e5b32ec2346ce6b46039b7f7acu1292a15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ILUZJONISTA napisał:

Wyświetlają mi się zdjęcia. Dodałem trzy różne ponieważ dotyczą różnych korali. Nie jest to zabronione. 

Jeśli jednak komuś nie odpowiada to w jaki sposób dodaje ogłoszenia wypadałoby odezwać się i zasugerować poprawę a nie czekam jak jakiś deb..l i zastanawiam co jest nie tak. Proszę o dodanie tematów na targowisku lub jakaś informację na PW co mam poprawić. Sprawa jest dość pilna bo treść ogłoszeń jest ważna do poniedziałku godziny około 13

13. Użytkownik wystawiający na targowisku więcej niż jeden przedmiot ma obowiązek wszystkie umieścić w jednym ogłoszeniu. Niedopuszczalne jest wystawianie kilku/kilkunastu ogłoszeń jednocześnie.


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sygen napisał:

13. Użytkownik wystawiający na targowisku więcej niż jeden przedmiot ma obowiązek wszystkie umieścić w jednym ogłoszeniu. Niedopuszczalne jest wystawianie kilku/kilkunastu ogłoszeń jednocześnie.

Startujesz na moda?? :-P
Iluzjonista... Jeśli zależy Ci na czasie to polecam inne serwisy. Szkoda, żeby zwierzaki miały się zmarnować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dadario napisał:

Startujesz na moda?? :-P
Iluzjonista... Jeśli zależy Ci na czasie to polecam inne serwisy. Szkoda, żeby zwierzaki miały się zmarnować. 

nie startuję tylko regulamin czytamy 


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ILUZJONISTA napisał:

Wyświetlają mi się zdjęcia. Dodałem trzy różne ponieważ dotyczą różnych korali. Nie jest to zabronione. 

Jeśli jednak komuś nie odpowiada to w jaki sposób dodaje ogłoszenia wypadałoby odezwać się i zasugerować poprawę a nie czekam jak jakiś deb..l i zastanawiam co jest nie tak. Proszę o dodanie tematów na targowisku lub jakaś informację na PW co mam poprawić. Sprawa jest dość pilna bo treść ogłoszeń jest ważna do poniedziałku godziny około 13

priv

Godzinę temu, Sygen napisał:

nie startuję tylko regulamin czytamy 

dokładnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.