Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

U mnie Gyre tak jakby buczą ale nie jest to nieprzyjemny i głośny dźwięk i może słyszę go dlatego, że inne urządzenia są niesłyszalne, pompy nowe, nie były rozbierane, ustawione ok. 8-10 cm pod poziomem wody na przeciwko siebie w akwarium 90x55x55, chodziły w trybie 10-30 a teraz 10-20-10-30-10-40.

Tak sobie myślę, że może to przez tryb jaki wybrałem, bo pompa hamuje i rozpędza się, więc może opór wody musi powodować taki odgłos, jak pompę ustawię na sztywno na 30 czy 40 % to nie słychać nic ale w Gyre nie o to chodzi aby chodziła na sztywno i na razie mam glony, to widzę jak się ładnie bujają ;-)

Tunze obiegowa chodzi na 70-80% i tylko widać jak lekko drga wylot LockLine a samej pompy nie słychać wcale.

Co do cyrkulacji Jebao to słyszałem, że padają po ok. 2 latach i o tym, że wiele osób świadomie kupuje je dlatego, że są tańsze niż inne, jak zrezygnują z akwarium, to nie jest to duża inwestycja, Ci co się wkręcą w hobby, zmieniają na inne jak Jebao padnie lub przenoszą się do większego zbiornika.

Co do obiegowych to opinie są pozytywne.

To oczywiście moje obserwacje i info ze sklepów w których pytałem.

pdz

pdz

U mnie Gyre tak jakby buczą ale nie jest to nieprzyjemny dźwięk i może słyszę go dlatego, że inne urządzenia są niesłyszalne, pompy nowe, nie były rozbierane, ustawione ok. 8-10 cm pod poziomem wody na przeciwko siebie w akwarium 90x55x55, chodziły w trybie 10-30 a teraz 10-20-10-30-10-40.

Tunze obiegowa chodzi na 70-80% i tylko widać jak lekko drga wylot LockLine a samej pompy nie słychać wcale.

Co do cyrkulacji Jebao to słyszałem, że padają po ok. 2 latach i o tym, że wiele osób świadomie kupuje je dlatego, że są tańsze niż inne, jak zrezygnują z akwarium, to nie jest to duża inwestycja, Ci co się wkręcą w hobby, zmieniają na inne jak Jebao padnie lub przenoszą się do większego zbiornika.

Co do obiegowych to opinie są pozytywne.

To oczywiście moje obserwacje i info ze sklepów w których pytałem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.