Jump to content
Sign in to follow this  
luft

Maxspect AeroAqua Duo - nowe pienidło z podwójnym wirnikiem igiełkowym

Recommended Posts

Obejrzyjcie proszę filmik :) Sam oglądałem go już kilka razy - pomimo, że na żywo testuję od wielu miesięcy wersję demo - nie mogę się doczekać finalnego produktu. Demo AeroaquaDuo nieustannie zaskakuje mnie cichością pracy, kompaktowymi wymiarami, wygodną regulacją, a przede wszystkim ogromem generowanej gęstej piany, której efektem jest ciemny urobek w kubku odpieniacza (wielu z Was mogło na żywo zobaczyć sprzęt w akcji, podczas różnych targów i spotkań). Przyznam się, że dopiero przy tłumaczeniu kolejnych materiałów oświeciło mnie, że nie odkryłem jeszcze wszystkich możliwości ustawień odpieniacza (zwłaszcza pod kątem możliwości wyboru zasysu wody z sumpa/z wnętrza odpieniacza). Pewnie najważniejsze ciekawi Was, kiedy będzie dostępny i dlaczego tak drogo ? :) 
Przy dobrych wiatrach Maxspect Aeroaqua Duo na półkach sklepowych pojawi się w lipcu. Cena poniżej 3 tys zł. Aaa! Pierwszy model o sygnaturze #AD600 - jego moce przerobowe do 2300L zbiorników ogólnych lub 380L baaardzo obciążonych życiem systemów morskich. Dzięki bogatej możliwości regulacji użytkownik sam zdecyduje, jak bardzo Skimmer ma "wytrzepać" wodę z białek. Dzięki temu do dyspozycji otrzymamy uniwersalne, nowoczesne urządzenie o szerokim zastosowaniu.