Skocz do zawartości

Historia edycji

kkrrystian

kkrrystian

Temat Lampy już mam załatwiony;) wiem już mniej więcej co i jak;)  teraz mam kolejne pytanie;) szafeczka już czeka na wysyłkę do mnie;) zamówiona biała akrylowa o wymiarze 40x40x80;) podwójne ścianki boczne i plecy z płyty 18mm ;) teraz muszę zamówić akwarium tylko macie może kogoś poleconego co robi ładnie akwaria? I najlepiej chya wybrać z szkła OW? I jeszcze jedno pytanie bo mam akwarium kostkę 30x30x35 i dostałem radę aby zrobić z niej Sump, ale nie wiem jak umiejscowić komin bo mam już zamówioną szafkę 40x40 pod akwarium na wymiar;( chyba że może coś takiego? 

https://allegro.pl/oferta/pudelko-przelewowe-120mm-overflow-box-srubunki-7769334851?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare 

Ale jakie zdanie macie o tym pudełku? 

kkrrystian

kkrrystian

Temat Lampy już mam załatwiony;) wiem już mniej więcej co i jak;)  teraz mam kolejne pytanie;) szafeczka już czeka na wysyłkę do mnie;) zamówiona biała akrylowa o wymiarze 40x40x80;) podwójne ścianki boczne i plecy z płyty 18mm ;) teraz muszę zamówić akwarium tylko macie może kogoś poleconego co robi ładnie akwaria? I najlepiej chya wybrać z szkła OW? I jeszcze jedno pytanie bo mam akwarium kostkę 30x30x35 i dostałem radę aby zrobić z niej Sump, ale nie wiem jak umiejscowić komin bo mam już zamówioną szafkę 40x40 pod akwarium na wymiar;(

kkrrystian

kkrrystian

Temat Lampy już mam załatwiony;) wiem już mniej więcej co i jak;)  teraz mam kolejne pytanie;) szafeczka już czeka na wysyłkę do mnie;) zamówiona biała akrylowa o wymiarze 40x40x80;) podwójne ścianki boczne i plecy z płyty 18mm ;) teraz muszę zamówić akwarium tylko macie może kogoś poleconego co robi ładnie akwaria? I najlepiej chya wybrać z szkła OW? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.