Skocz do zawartości
Robert-reef

Pompa Skimz E2800

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzisiaj zobaczyłem że moja pompa w reaktorze wapna nie działa. Rozkręciłem ją i okazało się że ma pęknięty wirnik (magnes).

Czy można gdzieś kupić sam wirnik do tej pompy? Gdzie można kupić  (szybko) taką pompę? Jaki jest zamiennik tej pompy, tak aby nie trzeba było za dużo przerabiać w reaktorze, najlepiej zamiennik 1 do 1.

Swoją drogą od czego mógł pęknąć wirnik? Pompa z reaktorem stała sobie spokojnie bez dotykania, nic z nią nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego problem z tymi pompami jest stary jak świat i kilka razy było o tym pisane.  Szukaj a znajdziesz.

Mam tez problem z tą pompa i mogę tylko powiedzieć że rozmawiałem z e-rybka czyli dystrybutorem Skimz w Polsce i aktualnie czekają na dostawę od producenta (niewiadoma dokładnie kiedy będzie) w której maja być te pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Nie szukałem za dużo na ten temat. Pewnie najwygodniej będzie podmienić na podobną. Tylko jaką?  Kiedyś miałem problem ze szczelnością tej pompy. Po wymianie dekla zamykającego przestało kapać. Teraz zresztą też sól zastrzeliła się w środku pompy, ale przynajmniej nie kapało. Zobaczyłem to dopiero jak rozkręciłem pompę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa H2Ocean Flow Pump 3000 Jest na zdjęciach bardzo podobna to tej pompy co mam teraz uszkodzoną. Czy ktoś może potwierdzić że mógł bym ją zastosować w reaktorze?

Na zdjęciach wydaje mi się niemal identyczna. Czy to jest ten sam producent tylko ze zmienioną nazwą?

Dajcie znać jak to jest z tymi pompami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.