Skocz do zawartości
TMK

NOSZ *^%^&* mam DOŚĆ

Rekomendowane odpowiedzi

//cenzura//   nie dość , że dzisiaj temperatura sięgała 34*C  to  jakiś facet zagląda mi w okno.  Jest piątek g 23.12. I //cenzura// stuka w latarnię.  Jakieś póltora metra od okna. Ja rozumiem terminy  remontowe, ale to już przesada. przedwczoraj chciałam   kupić bułki po drugiej stronie ulicy.   Niestety nielegalne przejścia były pozamykane n na starych trasach półtorametrowe dziury.  Już nie pamietam ile kroków, ale 1,01 km.    

a gdzie mieszkam-? centrum Krakowa

o tu. 55451.jpg

czciałam dać linka do fotki ale wyświetla się fotka

 

https://inzynieria.com/wpis-branzy/wiadomosci/5/55451,krakow-aleje-trzech-wieszczow-praktycznie-nieprzejezdne


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani jakie terminy i tak zrobią jak zwykle niby oddanie wszystko pięknie a po tygodniu dwóch (jak już będzie po wyborach:)) znowu staną zakazy, nakazy, objazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale widać że robota wre [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie wszystkie główne przelotki remontują w Krakowie, jakiś absurd zamiast po kolei to robić, to całe miasto stoi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu hubską remontowali "bez końca". Miała być zamknięta na 3 miesiące, zamknęli we wrześniu 2017, oddali 3 tygodnie temu. W końcu ktoś mocno wk&#^%$&@#%ny napisał na banerze reklamowym "do roboty nieroby"


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMK to musisz mi napisać skąd Cię mam odebrać bo z tego co widzę to raczej z pod domu nie dam rady :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Obecny zbiornik 142,5 + PANEL 

http://nano-reef.pl/forums/topic/107060-142-5-panel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jointela napisał:

TMK to musisz mi napisać skąd Cię mam odebrać bo z tego co widzę to raczej z pod domu nie dam rady

myślę, że do alej :outtahere:depnie te dwa kroczki :animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jointela napisał:

TMK to musisz mi napisać skąd Cię mam odebrać bo z tego co widzę to raczej z pod domu nie dam rady :)
 

Mieszkam koło tej kupy kamieni. Nie dasz rady..  Nie jeździsz czołgiem?:D

Najbliższe komfortowe miejsce to stacja paliw  przy cmentarzu  na Prandoty.  Ale w ciągu tygodnia  dużo może się zmienić.  

 

 Dzisiaj te dzięcioły od latrani przynajmniej nie stukają.Wczoraj skończyli o 2 (DRUGIEJ) w nocy.   Pewnie jutro i tak pobudka ranna.  Kupę kamieni przywożą we wczesnych  godzinach rannych i głos ajk taka uchylna klapa opada już w pustej ciężarówce obudził by umarłego z korkami w uszach i zatrzaśnietych  okiennicach :)

Edytowane przez TMK (wyświetl historię edycji)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SUVa ale do czołgu to mu wiele brakuje :) zobaczymy co przyszły tydzień przyniesie. Panowie pewnie zaglądał przez szybę i akwaria oglądali.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Obecny zbiornik 142,5 + PANEL 

http://nano-reef.pl/forums/topic/107060-142-5-panel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma firmę ocieplającą bloki i domy mówi, że przy tych upałach dniówkę zaczynają o 3.00 a kończą o 10.00 taki mamy klimat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy ma firmę ocieplającą bloki i domy mówi, że przy tych upałach dniówkę zaczynają o 3.00 a kończą o 10.00 taki mamy klimat [emoji14]
Bo za szybko schnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TMK masz ładny krajobraz, jak na księżycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubie to miasto :D 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.