Skocz do zawartości
tiesto223

Zaczynamy z 200l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam akwarium działa od marca 2019r 

 

A wygląda trochę na szczepkarium w porównaniu do innych ale i tak cieszy moje oko a wiec o sprzecie na czym chodzi to 

Akwarium 100x40x50

Lampa t5 4x39 (2x blue plus.1x actinic.1x coral plus)

2 chińskie falowniki jeden 3.500 l/h

Drugi tez chinczyk 6.000l/h

Z 15 kilo żywej skały i 8 kg piasku 

Pudełko przelewowe 

Pompa aqua nova 3000l

Odpieniacz hydro 250

Grzałka 200w

20190620_135253.jpg

Edytowane przez tiesto223 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtracja włożoną do sumpa to 3 l ceramiki z 4 kg zywej skały photos minus aquaforesta sol tez od aquaforesta 

20190620_135413.jpg

Nie wiem co jeszcze napisac co was interesuje moze ze przez 3 miesiące walczylem z dojrzewaniem czyli miałem zakwit wody woda była zielona mialem dino i cyjano zielone nitku tez sie pojawiły a teraz walcze z plaga wirkow kupilem mandaryna wspanialego i powoli znika tez przed podmianka psikam na nie z wody ro ze strzykawki 

20190620_135239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezowiec robi robotę bardzo interesujaca ta kulka

Akwarium przybiera na rozmiarach bardzo mnie to cieszy, wirkow sie pozbylem metoda naturalna.tylko pozostało mi walka z zielonymi glonami a zaczelo się odkąd no3 i po4 mam zerowe firma colombo i kh wyszło mi 7.4 test af. Podaje tylko component a.c aquaforesta 10ml co tydzień.żadnych bakterii nie dodaje od 3 miesiecy. podmianki staramam sie robić raz na tydzień 15 litrów ciągu miesiąca robie 3 podmianki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.