Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Nie neguję tego, że właściciel moze sobie nie zdawac sprawy, z tego, co ma pod skałą, jednak ja go poinformowałam,  że z tej skały wychodzą takie spore naleśniki.  On nic z tą informacją nie zrobił, nie poinformował w ogloszeniu, że w skale mogą być plazince. I to nie zwykle małe "wirki". Ten pierwszy odkryty miał ze 4 cm, a ten największy około 6-7 cm.

Może mi nie uwierzył, a może jednak wiedział.  Nie chcę tego oceniać tak samo, jak nie chcę oceniać sprzedawcy w sklepie. 

Nik@

Nik@

Nie neguję tego, że właściciel moze sobie nie zdawac sprawy, z tego, co ma pod skałą, jednak ja go poinformowałam,  że z tej skały wychodzą takie spore naleśniki.  On nic z tą informacją nie zrobił.  

Może mi nie uwierzył, a może jednak wiedział.  Nie chcę tego oceniać tak samo, jak nie chcę oceniać sprzedawcy w sklepie. 

Nik@

Nik@

Nie neguję tego, że właściciel moze sobie nie zdawac sprawy, co ma pod skałą, jednak ja go poinformowałam,  że z tej skały wychodzą takie spore naleśniki.  On nic z tą informacją nie zrobił.  

Może mi nie uwierzył, a może jednak wiedział.  Nie chce tego oceniać tak samo, jak nie chce oceniać sprzedawcy w sklepie. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.