Skocz do zawartości
Liquidator

akwarystyczny24 i podejscie do klienta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Dzisiaj dostalem od akwarystyczny24 maila, ze wygralem jedna z 5 nagrod w ich konkursie:

image.png.2027f9080b7c4e23eea59b48ac8255e2.png

 

Gdy wybrałem nagrodę, po kilku godzinach dostałem maila, że to jednak pomyłka...

image.png.1682e8e7f8332e1f2481ba8a2637a078.png

 

Odpisałem, że mi przykro w takim razie. Nie odezwali się już... Opinię na temat podejścia do klienta zostawiam do waszej oceny.

Edytowane przez Liquidator (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logo
 
 
 

nie jesteś sam :)

 

Drogi Kliencie

Akwaloteria

Gratulacje.

Wygrałeś konkurs Akwaloteria® Zostałeś jednym z pięciu zwycięzców konkursu Akwaloteria® sklepu akwarystycznego Akwarystyczny24®. Skontaktuj się z nami w celu odebrania nagród w terminie 14 dni od dnia otrzymania tej wiadomości. Regulamin odbioru nagród tutaj w paragrafie § 6 - Nagroda. Pakiety nagród do wyboru tutaj. 

Dziękujemy za wspólną zabawę! 
Zespół Akwarystyczny24® 
 
Logo
 
 
 
 

Drogi Kliencie

Akwaloteria
Przez pomyłkę wysłaliśmy wiadomość o zwycięstwie w konkursie,
bardzo przepraszamy za zamieszanie. 
Prawidłowa lista zwycięzców Konkursu Akwaloteria® za Czerwiec 2019 została opublikowana na naszym blogu tutaj. 

Zespół Akwarystyczny24® 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh te automaty, firma powinna napisać jakieś sprostowanie na swojej stronie bo może poszło do wszystkich użytkowników, którzy wzięli udział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam kiedy tam coś kupowałem ale patrze i tez wygrałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wygrałem ,ale w końcu nie wygrałem .Rano o 7 byłem zwycięzcą :) a ok 10 jednak dalej trzeba robić na hobby :) jednym słowy wypieli się  :mooning


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś z was regulamin konkursu? Email jest wysyłany do wszystkich osób kupujących w sklepie. Email co prawda wprowadza w błąd ale wystarczy wejść w link do listy zwycięzców aby przekonać się że to nie o nas chodzi. Wygrana osoba otrzymuje 2 maile. Wydaje mi się że taka akcja ma za zadanie zrobić rozgłos o sklepie.


c2f86a6bafadd49b25ef4206ff325303u1810a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Tomek92 said:

Czytał ktoś z was regulamin konkursu? Email jest wysyłany do wszystkich osób kupujących w sklepie. Email co prawda wprowadza w błąd ale wystarczy wejść w link do listy zwycięzców aby przekonać się że to nie o nas chodzi. Wygrana osoba otrzymuje 2 maile. Wydaje mi się że taka akcja ma za zadanie zrobić rozgłos o sklepie.

Pokaz mi gdzie w regulaminie masz napisane ze kazdy bez wyjatku jest informowany ze zostal zwyciezca? To ze jest na stronie jest poprawna lista nie tlumaczy ich z bajzlu i dziadostwa, niedoatrzenia, zaniedbania ..... itd. Idac tym tokiem humorystyki dowiadujac sie u lekarza ze masz raka i otrzymujac pozniej informacje: a nie przepraszam pana, poprawna lista tych z rakiem jest na drzwiach hehe Wszystko jest ok? Od kiedy w Polsce dziadostwo stalo sie norma? JEszcze mogli z twarza wybranac tym mailem prostujacym zaistniaja sytuacje, ale nie dalej jest ton beznadziejnosci i zero wytlumaczenia ot poprosu pomylka (po co ? jak ? dlaczego? to juz nie wazne). Jak tak wygladaja tam zakupy i reklamacje czegokolwiek to zycze im sukcesow :P Jesli jak piszesz to byla zorganizowana akcja to powinni dostac nagrode "Janusza biznesu" hehe Rozglos jest tylko czy o taki mialo chodzic ?:P

Edytowane przez gonzolak83 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomek92 napisał:

Wydaje mi się że taka akcja ma za zadanie zrobić rozgłos o sklepie.

Ciekawe, czy każdy z adresatów wyraził zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych, a nie tylko na przetwarzanie danych niezbędne do realizacji zamówienia? Bo jeśli tego mejla dostają wszyscy, którzy tam cokolwiek kupili, to wysyłanie takie mejla wygląda na zwykły marketing. Zgody na przetwarzanie danych muszą jednoznacznie określać cel przetwarzania, oraz muszą być jawne i jednoznaczne, nie ma czegoś takiego jak zgoda domyślna. A złamanie przepisów "RODO" może być bardzo kosztowne:-) Trochę mnie dziwią takie akcje, kiedy (przynajmniej w mojej firmie) działy prawne i bezpieczeństwa trzęsą portkami przed RODO.

27 minut temu, gonzolak83 napisał:

Idac tym tokiem humorystyki

Nie idź proszę dalej tym tokiem "humorystyki", bo są pewne granice "humoru", które trochę przekraczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt chłytu matentigowego, to ilu z Was nie miało by nic przeciwko niedozwolonemu przetwarzaniu danych jeśli email oznaczałby rzeczywista wygraną. "Jak nic nie wygram, to bede straszył RODO, a jak wygram do spoko, nie ma sprawy"

Pytanie jest czy zagranie sklepu to swiadoma akcja czy szczera pomyłka.

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Tester napisał:

ilu z Was nie miało by nic przeciwko niedozwolonemu przetwarzaniu danych jeśli email oznaczałby rzeczywista wygraną

Ale właśnie problem w tym, że wygrana była nierzeczywista:-) Nie straszę rodo, a tylko zwracam uwagę, że się prawdopodobnie sklep trochę głupio wystawił. Tym bardziej, że cześć z niedoszłych "wygranych" trochę się zirytowała najwyraźniej. Może następnym razem sklep (ten czy inny) bardziej się zastanowi przed jakąś wątpliwą akcją marketingową. A jeszcze inna sprawa, że nawet jak ktoś wygra jakiś gadżet za 50zł, to może się trafić taki złośliwiec, że nie przyjmie nagrody tylko zgłosi naruszenie przepisów o przetwarzaniu danych osobowych, tak dla zasady.

Ja w zasadzie "bat" RODO popieram. Już się sypnęły pierwsze kary, pewnie będą następne, może w końcu firmy zaczną się zastanawiać, czy gromadzenie tych danych jest im do szczęścia potrzebne i konieczne (bo zwyczajnie koszty przetwarzania danych osobowych bardzo wzrosną właśnie ze względu na rodo). I może trochę wreszcie ukróci to nachalny marketing z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Słony leszcz napisał:

Ale właśnie problem w tym, że wygrana była nierzeczywista:-) Nie straszę rodo, a tylko zwracam uwagę, że się prawdopodobnie sklep trochę głupio wystawił. Tym bardziej, że cześć z niedoszłych "wygranych" trochę się zirytowała najwyraźniej. Może następnym razem sklep (ten czy inny) bardziej się zastanowi przed jakąś wątpliwą akcją marketingową. A jeszcze inna sprawa, że nawet jak ktoś wygra jakiś gadżet za 50zł, to może się trafić taki złośliwiec, że nie przyjmie nagrody tylko zgłosi naruszenie przepisów o przetwarzaniu danych osobowych, tak dla zasady.

Ja w zasadzie "bat" RODO popieram. Już się sypnęły pierwsze kary, pewnie będą następne, może w końcu firmy zaczną się zastanawiać, czy gromadzenie tych danych jest im do szczęścia potrzebne i konieczne (bo zwyczajnie koszty przetwarzania danych osobowych bardzo wzrosną właśnie ze względu na rodo). I może trochę wreszcie ukróci to nachalny marketing z każdej strony.

Rodo srodo zbędna papierologia i tyle. Najlepszy przykład fakturę na śrubkę z castoramy biorę z fakturomatu znając NIP. Ale duplikat faktury od paniusi to kur... pieczątki ch*** muje dzikie węże bo Rodo ochrona danych osobowych. To wiecie co pier**le taka ochronę...

Kiedys 3h w korku przez tych sk***ysynow z Brukseli i Castoramy straciłem na stanie w korkach po pieczątkę...

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sith114 napisał:

Ale duplikat faktury od paniusi to kur... pieczątki ch*** muje dzikie węże bo Rodo ochrona danych osobowych

To nie rodo, tylko urzędniczy beton w głowie jakiegoś decydenta z tego sklepu. Tacy zawsze sobie znajdą jakaś podstawę do utrudniania życia innym. Po prostu  rób zakupy w innym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyslili denerwujacy sposob na reklamę/przypomnienie o sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też "wygrałem" i piany nie biłem [emoji14] co ciekawe zakupy w tym sklepie robiłem dawno temu, na pewno nie w czerwcu więc udziału brać nie powinienem, a gdzieś mnie tam jednak wplątali heh jeżeli nie chcecie żadnych info ze sklepu to wystarczy kliknąć na "ptaszka" w zakładce preferencje i przestać marudzić bo sami na to wyraziliście zgodę przy rejestracji w sklepie :p406470d2a20f55aa43ed6aad1de5c68b.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś taki temat "z d*py" to moderacja by już dawno usunęła,  a uczestnicy "gównoburzy" dostali od Skoczka po klapsie.  No ale to były inne czasy niestety.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, jesteśmy starsi i mamy większy dystans.

Myślę jednak że chyba wszystko w tym temacie zostało już powiedziane... No chyba że odezwie się zwycięzca ;)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem. Ale ja mam taką opcję w poczcie "oznacz jako spam" :bump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też dostałem. Ale ja mam taką opcję w poczcie "oznacz jako spam" :bump
A dlaczego nie zrobisz tak jak pisałem wyżej? Sam sobie robisz przeszkody?:p

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Raffy14 napisał:

Prawda jest taka ze moderacja ma weekend i ma Cię w d*pie

Godzina, jedna godzina? A Ty już się moderacji czepiasz? 

A tak BTW widzę że niektórym się alkohol skończył  i rozrabiają...

Teraz blokuje, a rano posprzątam, i nagrody porozdaje - z tym że ja na 100%

A teraz wszyscy mleczka się napić co by zdrowy sen był...


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane.... 

Jednak wydaje mi się że watek się wyczerpał (stąd zresztą od dobrych 10 postów był nie na temat) dlatego pozostanie  zamknięty. Jeśli pojawią się nowe konkretne informacje - piszcie na PW - wtedy otworze

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.