Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 witam

wczoraj wsypałem do mojej kostki piasek (Blau Terra Marina) niestety zapomiałem go najpierw wypłukać  i zrobiła się mętna woda pomimo że cały czas chodzi kaskada (w jednym koszyku matrix a w drugim na razie jeszcze gąbka ) to nie jest to jeszcze to co było na początku a po za tym na tafli wody pojawiła się w niektórych miejscach piana 

nie wiem co dalej robić akwarium jest świeże więc nie wiem czy robić wszystko od nowa (nowa solanka i wypłukać piasek) czy czekać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać.Nic się nie stanie.Do kaskady na koszyki wata i wszystko się wyklaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pawel23 napisał:

 nie wiem co dalej robić

Cytując klasyków

"Dzieci rób jak nie wiesz co robić", "Idź Pan do kina na film, co Pan jeszcze nie byłeś". Obiad możesz też zrobić, na spacer się udać i takie tam. Na pewno nie wpadaj w panikę, nie rób restartu zbiornika, odrzuć myśli samobójcze. Jest mętnie, bo musi być mętnie "praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb" - wężykiem? A jak.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki. Naturalnego produktu nigdy nie płukałem i było dobrze. Woda się wyklaruje tak, że bez obaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ironista napisał:

Cytując klasyków

"Dzieci rób jak nie wiesz co robić", "Idź Pan do kina na film, co Pan jeszcze nie byłeś". Obiad możesz też zrobić, na spacer się udać i takie tam. Na pewno nie wpadaj w panikę, nie rób restartu zbiornika, odrzuć myśli samobójcze. Jest mętnie, bo musi być mętnie "praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb" - wężykiem? A jak.

:rofl:

Pozdrawiam ;)

a autorowi wątku zalecam cierpliwość  - wyklaruje się

Edytowane przez Luk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj Regulamin - zwłaszcza pkt 3, a następnie popraw tytuł edytując swój post.

 

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.