Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

I te czynniki mnie właśnie ciekawią.  Zakladam, ze samica królika nie zjada potomstwa z głodu, bo jest bardzo dobrze karmiona.  Właściciel hodowli chce mieć jak najwięcej młodych, więc dba. Dlaczego ona więc to robi? Koty ani psy raczej swoich młodych nie zjadają, nawet kiedy same gloduja. Pytanie, dlaczego królik i ryby to robią.  U królika mogłabym jeszcze pomyśleć, że zabija swoje najsłabsze potomstwo i pożywia się nim po to, aby być w stanie wykarmic resztę dzieci.  Ryby jednak swojego potomstwa ani piersią nie karmią, ani nie zdobywaja im pokarmu z zewnątrz.  Trudno też powiedzieć, że zjadają najsłabsze osobniki dla zachowania najsilniejszych genów, bo zjadają losowo wszystko, co samiec wypuści.  

Przepraszam za spam, po prostu ciekawi mnie ten temat i trochę odplynelam, nie obrażenia za usunięcie posta ;)

Nik@

Nik@

I te czynniki mnie właśnie ciekawią.  Zakladam, ze samica królika nie zjada potomstwa z głodu, bo jest bardzo dobrze karmiona.  Właściciel hodowli chce mieć jak najwięcej młodych, więc dba. Dlaczego ona więc to robi? Koty ani psy raczej swoich młodych nie zjadają, nawet kiedy same gloduja. Pytanie, dlaczego królik i ryby to robią.  U królika mogłabym jeszcze pomyśleć, że zabija swoje najsłabsze potomstwo i po żywią się nim po to, aby być w stanie wykarmic resztę dzieci.  Ryby jednak swojego potomstwa ani piersią nie karmią, ani nie zdobywaja im pokarmu z zewnątrz.  Trudno też powiedzieć, że zjadają najsłabsze osobniki dla zachowania najsilniejszych genów, bo zjadają losowo wszystko, co samiec wypuści.  

Przepraszam za spam, po prostu ciekawi mnie ten temat i trochę odplynelam, nie obrażenia za usunięcie posta ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.